2737
2734
عنوان

کی عروس اول یا دومه بیاین یه لحضه

245 بازدید | 41 پست

واسه خاستگاری برادر شوهرتون بهتون اطلاع دادن کی در جریان عقد و مراسماش قرار گرفتید ؟ چقد بین مراسم شما و عروس بعدی فرق گذاشتن؟

من خیلی برام کم گذاشتن از سرویس سبک گرفته تا به جا نیاوردن خیلی چیزا 

ولی برا عروس بعدی همه چی سنگ‌تموم و حسابی 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
من عروس اولم فعلا جاری ندارم تا چند سال دیگه اونموقع میام میگم😂

😁 خب پس فعلا ذهنت ارومه

عروس اولم 

یکی دیگه مونده فقط مادرهمسرم مدام میگه برای تو با خیال راحت سنگ تموم میزارم بچه اخری خاطرم جمه

برای منم سنگ تموم گذاشتن ولی منظورشو نمیفهمم

💚خدای من دستم را بگیر که لحظه ای بی تو تمام میشوم💚❤مولانای جان من ❤حضرت عشق ❤ تو  بیشتر از یک شاعر زبان "احساسات" منی ❤🤎دنیا همه هیچ و اهل دنیا همه هیچ ای هیچ برای هیچ بر هیچ مپیچ🤎🧡چشم تو خواب می رود یا که تو ناز میکنی ؟🧡 💜در من بدمی من زنده شوم یک جان چه بود صد جان منی💜💙ای زندگی،تن و توانم همه تو 🌊جانی و دلی ای دل و جانم همه تو ! تو هستی من شدی از آنی همه من .... من نیست شدم در تو از آنم همه تو !💙💚جان را چه خوشی باشد بی صحبت جانانه؟💚💛نیست نشان زندگی تا نرسد نشان تو...!💛  🖤دوستدارشما:مولانای جان🖤

ما هر کس خودش خرج ازدواجشو داد. همه در یه سطح بودیم 

از اولش هم بهمون اطلاع میدن که قراره برای کی برن خاستگاری تا آخرش

سلام روزگار .. چه میکنی با نامردی مردمان ...من هم ... اگر بگذارند ... دارم خرده های دلم را ... چسب میزنم . راستی این دل ... دل می شود ؟
2738

من عروس اول بودم . تو خواستگاری و اینا نبودم و فقط بله برون و عقد . فرقی تو مراسما نبود . عیدی هم برده بودن منم نبودم . فقط چله بردن ما هم بودیم من و همسرم . 

بنویسید که این مرده به عشق - بر سر قبر خویش گریه نکرد - میلاد مزارش هم که رسید - غم را با دل خویش لمس نکرد

تو تنها نیستی 

باورم نمیشه اسم کاربریمو ساسا جون میخونید!!!!!!!!!!!!!!!چرا اخه! عزیزان  سَه سَه جون!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ترجیععععع میدهم به ذوق خویش دیوانه باشم تا به میل دیگران عاقل!!!!!!! ترجیع میدم ترجیح و ترجیع بنویسم دوست عزیز مگر نه اندازه یه ترجیح سواد دارم😂😂😂😂

من شوهرم برادر شوهرم عروسی گرفته و طلا خریده بعد موقع ازدواج خودمون کلا ۲ میلیون داشت😐انقد قرض گرفتیم و وام تا مراسم خودمون جورشه.‌.

دخالت میکنیم تو زندگی همدیگه اسمشم میذاریم دلسوزی😒 مدام هم تکرار میکنیم من اگه چیزی میگم برا خودته😐لطفا برا خودمم شده چیزی نگو😡 من میخوام برا خودم زندگی کنم نه دیگران😔
من اصلا برام مهم نیست شما چرا مقایسه میکنی خودت و اذیت نکن هر چی دلت میخواد روز اول از همسرت بخواه گ ...

خیلی چیزا وظیفه همسرم نبود از اولش هی میگفتن رسم نداریم ولی الان مثه اینکه رسم پیدا کردن

2706