2737
2739
عنوان

اگر رویایی بزرگی داری چیکار میکنی؟

130 بازدید | 39 پست

یه رویای بزرگ داری از نوجوونی 

ازدواج میکنی که بهش برسی ولی همسرت همراهی نمیکنه

بعدش چیکار میکنی تنهایی به راهت ادامه میدی؟

حتی اگه امکان۹۹٪ این وجود داشته باشه که همه از پیشت برن و دیگه حمایت هیچکس ونداشته باشی؟!

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

بستگی داره اون رویا چی باشه ،ی ادم هزارتا رویا داره اگه هدف زندگیم قرار دادم و برام معنای خاصی داره و ب زندگیم معنا می ده بله همه سدها رو خراب می کنم ولی نه واقعا بیخود باشه سعی می کنم منطقی،تر باشم 

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
آره ادامه میدم و آخرش با تلاش زیاد بهش میرسم تا همه ببینن بدون اونا هم میتونم به چیزایی که میخوام می ...

حتی اگه همسرت که خیلی دوستم داره جدا بشی؟

آیا می‌فهمی یعنی چه که هنگامِ خواب با خودت تکرار کنی:خدای من کمک کن این روزها را پشتِ سر بگذارم...
:( حتی اگه خانواده اتم کنارت بزارن؟

اره

برای چیزی که دوست داری بجنگ هر چی که هست توی راه رسیدن به رویاهات پرو باش تو یک بار به دنیا میای

اگه درکتت کنن بفهمنت حس تو به اون رویا رو باید بدونن و باید حمایتت کنن

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 
حتی اگه همسرت که خیلی دوستم داره جدا بشی؟

من اگه بجای تو ‌بودم ادامه میدادم همسرم اگه منو خیلی دوست داشته باشه همیشه همراهم میمونه و کمکم می‌کنه زودتر به خواسته هام برسم

من به همه‌ی خواسته هام میرسم💪😍
2740
بستگی داره اون رویا چی باشه ،ی ادم هزارتا رویا داره اگه هدف زندگیم قرار دادم و برام معنای خاصی داره ...

من خیلی نقشه کشیدم از ایران برم زبان خوندم تلاش کردم همسرم استاد دانشگاه بود گفت من بورسیه دارم فلان بهمان!

بعد میگه مامانم میگه نه یعنی نه اینجا باید بمونیم

من نمیتونم 

واقعا بریدم دیگه 

دلم میخواد همشونو بزارم پشت سرم برم ودیگه برنگردم

من خیلی نقشه کشیدم از ایران برم زبان خوندم تلاش کردم همسرم استاد دانشگاه بود گفت من بورسیه دارم فلان ...

دقیقا هدف اصلی زندگی منم اینه که مهاجرت کنم و برم تو این راه هر چی میتونم تلاش میکنم حتی اگه خوانوادمو‌ هم از دست بدم و ازشون دور بشم

من به همه‌ی خواسته هام میرسم💪😍
من خیلی نقشه کشیدم از ایران برم زبان خوندم تلاش کردم همسرم استاد دانشگاه بود گفت من بورسیه دارم فلان ...

چند سالته؟چند وقته ازدواج کردی؟کشور مقصد کجاست؟چند فرزند هستید؟شغل فعلیت چیه و شغلی که می خوای ادامه بدی چیه؟

با همه چیز درآمیز، و با هیچ چیز آمیخته مشو! که در انزوا پاک ماندن، نه دشوار است، و نه با ارزش
دقیقا هدف اصلی زندگی منم اینه که مهاجرت کنم و برم تو این راه هر چی میتونم تلاش میکنم حتی اگه خوانواد ...

واقعا میترسم

میترسم موفق نشم و برگردم ودیگه احترام قبلم پیش هیچکس نداشته باشم 

واقعا بهم نارو زده ودروغ گفته البته که خریت خودمم هست انقدر چشام کور بود خودم وزدم به نفهمی درباره مامانی بودنش

چند سالته؟چند وقته ازدواج کردی؟کشور مقصد کجاست؟چند فرزند هستید؟شغل فعلیت چیه و شغلی که می خوای ادامه ...

۲۵سالمه

۱سال

کشور مقصد فعلا ترکیه از اونجام کانادا

۴تافرزندیم

پیش همسرم کار میکردم که زدیم به تیپ وتاپ هم دیگه نرفتم 

مدرک میکاپ آرتیست بین المللی دارم و میخوام همین وشروع کنم به کار کردن

2706