2733
2739
عنوان

سوال خانومانه

177 بازدید | 7 پست

ببخشید خانومای گل دل درد در مرحله تخمک گذاریه شبیه نفخ و یکمی دل درد درسته  از نظر روحی هم حساس و خشن میشی؟؟ مخصوصا اگر ترشحات زیاد باشه .

دو روزه این حالات دارم طبیعیه؟ برای برطرف شدنش چی بنوشم بهتر بشم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گلم به نظرم تو عفونت زنانه داری

اگه برات مقدوره یکم عنبر نشا بسوزون بعد ی دامن بپوش روش وایسا ک اون دود اون عفونتو رو بیاره بیرون من خودم اینجوری نشدم ولی مامانم اینجوری شد و خیلی تائثیر داشت

2731
بنوشم 😁

اره اخه یه مقدار عصبی ام حوصله دل درد ندارم مسکن خوردم

اگر از من بپرسی قوی ترین آدم دنیا کیه؟در جواب میگم زنی که تنهایی را یاد گرفته💜زنان قوی محض انکه ببینند فردی با معیارهای اخلاقیشان جور درنمی آید به سرعت از رابطه خارج می شوند👌
گلم به نظرم تو عفونت زنانه داری اگه برات مقدوره یکم عنبر نشا بسوزون بعد ی دامن بپوش روش وایسا ک اون ...

جدی؟؟من مجردم عزیزم    فقط شکمم حالت  ورم کردگی دازه درد داره 

جدی؟؟من مجردم عزیزم    فقط شکمم حالت  ورم کردگی دازه درد داره

ربطی به مجرد بودن یا متاهل بودن نداره عفونت زنانه برای همه خانوما هست چه مجرد چه متاهل و مال زمانیه ک پریود میشی ک دهانه ی رحم بازه و موجب عفونت نیشم گلم حتما به پزشک مراجعه کن اینجور مسائل شوخی نیست

ربطی به مجرد بودن یا متاهل بودن نداره عفونت زنانه برای همه خانوما هست چه مجرد چه متاهل و مال زمانیه ...

ممنون عزیزم حتما 

2738