2733
2734
عنوان

اگه کسی خودش یا اطرافیانش طلاق رو تجربه کردن بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 58 پست
دختر دایی من با یه پسزی عقد کرد که خیلی به مادر و خواهراش وابسته بود جوری که واسه هرکاری باید ازونا ...

عجب البته این بحث دخالت خیلی گستردس بعضی وقتا بعضی چیزا واقعا دخالت نیس ما حساسیم 

عزیزم ی دختری وقتی ۹ماهه بود پدرش فوت میکنه توی ۸سالگیش مادرش ازدواج مجدد میکنه ناپدریش ب مرور زما ...

بعد از این موضوع پسر ک دقیقا همچین قصدی داشته و میخواسته دختر رو مفت ب دست بیاره ب دختر تهمت میزنه و دختر بخاطر ترسی ک از آبرو‌ش و خانوادش داشته هرچیزی پسر میگه قبول میکنه و باوجود مخالفت برادراش(4تا) با پسر ازدواج میکنه

پسر ک هیچ پولی نداشته خونه ی پدریش ک ارزشی هم نداره رو میفروشه و باهاش ی خونه اجاره میکنه و ی ماشین میخره میره آژانس..

البته مادر پسر هم باهاشون زندگی میکرده چون پدر پسر فوت کرده 

♥️خدایا تا تورو دارم بقیه ب چشمم نمیان♥️

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیانت بد دلی خساست بچه ننه بود وابستگی ب خانواده اینا  ب نظرم یه سری از دلایل طلاقن دست بزن 

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
2728
ازفردای عروسی نذاشت بیام سرکار-درخونه را روم قفل میکرد -سیم تلفن را ازبیرون قطع میکرد -چادریم کرد-نذ ...

اونکه همسر منم میگه تو شهر خودشون باید چادر بپوشم ولی اینکه میگی درو روت قفل میکرده خیلی بد بوده

بخاطرناباروری  داشت درمان میشدشوهرش که مصرف قرص وموادشروع کردشدصفرازلحاظ مالیم خوب نبودخیلی خرج شکمش وموادمیکردزنش جداشد وسایل خوبوبااونکه مال جهازشم نبودبردباخودش مهریه ماهانه مبلغی میگرفت الان شوهرکرده بچه داره شوهرشم آس وپاس آبروشم که همه جابرده بچه دارنمیشه

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
عزیزم ی دختری وقتی ۹ماهه بود پدرش فوت میکنه توی ۸سالگیش مادرش ازدواج مجدد میکنه ناپدریش ب مرور زما ...

این اتفاقات باید قبول کنیم زیاد شده و متاسفانه زنگ خطریه برای ازدواج مججد بعد طلاق زنانی که بچه دارن حالا چه دختر چه پسر هر کدومشون ماجرا سازن با شریک زندوی جدید اون زن

آره دقیقا..شما کسیو اطرافت میشناسی که فقط بخاطر عدم تفاهم جدا شده باشن

اطراف من از این خبرا نیست که اگه بود خودم جرات میکردم. ولی واقعا دونفر میتونن خیلی خوب باشن اما مناسب هم نباشن انتظاراتشون متفاوت باشه. 

اینطور طلاق هارو سرزنش میکنن اکثریت چون میگن خوشی زده بود زیردلشون. 

2740
اگه واقعا شما با رفتاراتون آتو دستش نمیدادید و حساسش نکرده باشید حق داشتید طلاق بگیرید 

هیچ آتوی نداشتم خودم میگفت تو خیلی پاکی اما من از مردا میترسم فکر میکرد همه مردای فامیل وپسرای فامیل منا میخواستن 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
این اتفاقات باید قبول کنیم زیاد شده و متاسفانه زنگ خطریه برای ازدواج مججد بعد طلاق زنانی که بچه دارن ...

جالب اینجاس ک دختره هم الان طلاق گرفته بعد از هفت سال زندگی پر از زجر و کتک و تهمت

♥️خدایا تا تورو دارم بقیه ب چشمم نمیان♥️

همکارم که با دخترعمش ازدواج کرده بود به زنش میگفت توخیلی زشتی (جلو همکاران مشترک).دقت نکردم موقع ازدواج.طلاقش داد و با یکی دیگه از همکاراش ازدواج کرد.هرسه پرستار بودن

دخترعمه هه همه کاری کرد که طلاقش ندن.مشاوره دعانویس التماس به شوهروخانواده شوهر

عجب البته این بحث دخالت خیلی گستردس بعضی وقتا بعضی چیزا واقعا دخالت نیس ما حساسیم 

چون خونوادگی خیلی صمیمی هستیم تو ریز ماجرا بودیم وافعا مادرش دخالت میکرد حتی وقتی دختر داییم با شوهرش میرفتن بیرون مادرش جوری خودشو به ضعف و مریضی میزد و زنگ میزد به پسرش که ببرتش دکتر یه تفریح دو نفزه به دلشون موند حتی ماه عسلم میخواست پسره با کل خونوادش بره!!!!! اینا خوده خوده دخالته

پسره فقط بخاطر حرف مردم میخواسته زن بگیره

2706