2726
عنوان

اگه کسی خودش یا اطرافیانش طلاق رو تجربه کردن بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 439 بازدید | 58 پست

من پسرخالم زنش بش خیانت کرد با وجود اون خیلی دوسش داشت بش گفت برگرد یه پسر هم داشتن  اما زنش قبول نکرد طلاق گرف بعد از اون هم سریع با دوس پسرش ازدواج کرد پسر خاله من هم داغون شد از لحاظ روحی الان دوباره ازدواج کرد ه ولی خو پسرش انگار یه بام و دو هواس

🌹"رَبِّ هَب لی مِن لَدُنکَ ذرِّیَّه طیِّبه انَّکَ سمیع الدعاء" 🌹   خدایا بغلمو با دستات پر کن 🥺
اونکه همسر منم میگه تو شهر خودشون باید چادر بپوشم ولی اینکه میگی درو روت قفل میکرده خیلی بد بوده

منا روز اول هرجوری دید همون بودم حق نداشت مجبورم کنه به کاری من که نامه فدایت شوم براش نفرستاده بودم بیادباهام ازدواج کنه بعدش گفت همون روز ازت خوشم اومد اما گفتم اگه بگم باید چادربپوشی جواب رد بهم میدی 

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همکارم که با دخترعمش ازدواج کرده بود به زنش میگفت توخیلی زشتی (جلو همکاران مشترک).دقت نکردم موقع ازد ...

اگه زشت بوده غلط کرده انتخابش کرده از زندگی همچین ادمایی باید زودتر رفت بیرون

2728
منا روز اول هرجوری دید همون بودم حق نداشت مجبورم کنه به کاری من که نامه فدایت شوم براش نفرستاده بودم ...

آره ولی همسر من از اول بهم‌گف دوس داره چادر بپوشم خودم قبول کردم 

منا روز اول هرجوری دید همون بودم حق نداشت مجبورم کنه به کاری من که نامه فدایت شوم براش نفرستاده بودم ...

ادم عاقل اگه چیزی و شرایطی بخواد میزاره قبل عقد نه اینکه بزار جلو بریم درست میشه 

خوب فک کن تا دلیل عقلی نداشته باشی طلاق نگیر 

چرا تا دلت بخواد دلایل دارم ...من مذهبی بودم روز اولم بهش گفتم اما اون وانمود کرد بعد اومدم دیدم اصلا اینطور نیس حتی نماز نمیخونه این برام خیلی سخته...دوم که خیلیییی سخته اینکه اون اصلا رابطه جنسی نمیخواد سرده تاپیکام هست...ی سری چیزایی دیگه م هس

دوست خواهرم جدا شد سراعتیادشوهرش.میگفت حتی توتایمیکه من میرفتم حموم مواد میکشید بعد بخاطراینکه بوی مواد بره اسپند روشن میکرد.منکه ازحموم درمیومدم میگفت اسپند دودکردم چشم نخوری😁

آره ولی همسر من از اول بهم‌گف دوس داره چادر بپوشم خودم قبول کردم 

این که روز اول بگن وآدم قبول کنه یا نکنه بحثش جداس  من اگه روز اول بهم میگفت قبول نمیکردم وکلا باهاش ازدواج نمیکردم چون میفهمیدم آدمیه که میخواد تغییرم بده ومن اهلش نبودم

آياميدانستيدبانگاه كردن به دست زن هاميتوانيد ازاحساسات آنهامطلع شويد؟!به عنوان مثال:اگردمپايي دستشون بودعصبانين      
ادم عاقل اگه چیزی و شرایطی بخواد میزاره قبل عقد نه اینکه بزار جلو بریم درست میشه 

به 3ماه نکشید برگشتم خونه پدرم دوسال طلاقم نداد اما آخرش به زور مهریه راضی شد بعد ازمن هم دو بار دیگه ازدواج کرد 

کاش بعد طلاق مشکلات همو جار نزنیم 

ای کاش کمی مروت داشتن اگه خودش رفت پی زندگیش راه زندگیه اون طرفشه نبنده بزاره اونم بره پی زندگیه خودش 

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری

یه زنه تو دهات ما با کابینت ساز خونشون دوست شده بود.موقع رابطه جنسیشون خیلی اتفاقی شوهره میاد خونه.ایناسریع میفهمن کابینت ساز تو کمد دیواری قایم میشه.شوهره به زنش میگه چرالخت شدی؟میگه یه جونور نیشم میزد لباسامو دراوردم تکوندم.شوهره شک میکنه.درارو قفل میکنه و مرده رو پیدامیکنه.کاملا لخت مرده رو میارن سرکوچه تا میتونستن کتکش میزنن(شوهره و داداشاش ).سرکوچه مابود دقیقا.ما که رسیدیم سرکوچه صورت مرده قابل شناسایی نبود از شدت خونریزی.باشمشیر زدن سر مرده شکافت.

شوهره زنه رو طلاق داد و زنه بعد از عده فوری با یه دوس پسر دیگش ازدواج کرد.ولی الان خبرش اومده که مجددا اهل دوست پسرهست.

معمولا این مدل زنها اختلال شخصیت هیستریونیک دارن

من جدا نشدم

ولی خسته شدم از این زندگی

از دور همه فک میکنن من چقد خوشبختم ولی اینطور نیست.تمام آرزوهام تو دلمه.به هیچکدوم نرسیدم.پولداره ولی بمن نمیده.در حد خرج خونه

حسرت یه یخچال قشنگ به دلم مونده

داره ولی نمیخره

ولی اگه خانوادس زنگ بزنن که پول لازم داریم بدون فوت وقت میریزه به حسابشون و بعدم نه اونا میدن و نه این میگه بدین

امروز صبحم میگه برم وام بگیرم بدم به خواهرم

واقعا جاش عوض شده تو خانوادش.انگار که این پدر همشونه.خسته هستم خسته

خدا نجاتم بده از این زندگی

میخوای یک زن قوی باشی،حتی از مردها قوی تر؟پس زنانگی یاد بگیر.

خواهرشوهرم سر پارانویید بودن شوهرش طلاق گرفت.خونشون طبقه ۶بود.بعد شوهرش میگفت توکوچه کارگرا کارمیکنن تورومیبینن!!!یه بار باچاقو دنبالش کرده بود که من از کجا بدونم میری ارایشگاه فقط واسه زنها تتو میزنی واسه پسرا و مردا نمیزنی