2737
2739
عنوان

دلشوره‌ی الکی😑🤦🏻‍♀️

223 بازدید | 26 پست

بچه‌ها من خیلی روزا الکی استرس و دلشوره‌ دارم!همش نگرانم ،حتی تپش قلبم میره بالا!همش میگم نکنه یه اتفاقی بیوفته!اما هیچی نمیشه ها!

شما هم اینطوری میشین آیا؟!چیکارش کنم این حالم رو؟!اصلا نمیتونم به کارایِ دیگم برسم🤦🏻‍♀️😭😭😭

🦥

منم بعضی وقتا استرس اینده ک هنوز نیومده چیزی نشده 😐🤦‍♀️من فقط میگم هرچی خدا بخواد

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
منم بعضی وقتا استرس اینده ک هنوز نیومده چیزی نشده 😐🤦‍♀️من فقط میگم هرچی خدا بخواد

من استرس آینده رو دارم ولی وقتایی که بهش فکر میکنم😑🤦🏻‍♀️نه اینکه از وقتی که از خواب بیدار میشم دلشوره بیوفته به جونم😭😭

🦥

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
من استرس آینده رو دارم ولی وقتایی که بهش فکر میکنم😑🤦🏻‍♀️نه اینکه از وقتی که از خواب بیدار میشم دل ...

منم نمیدونم چیکار کنم دوس دارم کارامو بکنم کتاب بخونم ولی فکر لعنتی نمیزاره😕

هر آنچه که هنگام عبادت خدا از او می طلبی باور داشته باش که آن را به دست آورده ای.باید طوری رفتار کنی که گویی آن را قبلا گرفته ای....
من که همش تو فکر مرگ عزیزامم از ترس اینکه خدایی نکرده شوهرم بمیره و خانوادش مالو و اموالشو بالا بکش ...

اینجوری که نمیشه

آدم همش در عذابه😭

چیکار کنیم آروم شیم یکم

🦥
2738