2737
2739

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دختر منم همه مدل شیر خشک براش امتحان کردم نخورد....دیگه به نان راضی شده بود اونم با قند یا یه پیمونه سرلاک که قاطی میکردم میخورد تازه خوب نه ولی بهتر از بقیه.....
تا اینکه دکترش گفت آپتامیل بده....آپتامیل برای بچه های بد غذا هم جواب داده.و اونایی که هیچ شیری نمیخورن اینو میخورن. از وقتی آپتامیل دادم خورد.
2731
من اپتامیل دادم نخورد.فقط بلاک رو از بقیه یه کم بهتر میخوره.10 ماهشه ولی خیلی بخوره 12 پیمانه تا شب.خیلی کمه نه؟نمیدونم چطوری بدم که بیشتر بخوره اگه تجربه ای دارین بگین
Khatati.com
سلام تورو خدا کمکم کنید.دختر ده ماهم فقط تو خواب شیر خودمو میخوره . شیرخشک آپتامیل 2 هم دوس نداره چکار کنم چی از همه خوشمزه تره؟؟؟؟؟
خداوندا...جونم بسته س به جونش،همیشه نگهدارش باش.....
سلام تورو خدا کمکم کنید.دختر ده ماهم فقط تو خواب شیر خودمو میخوره . شیرخشک آپتامیل 2 هم دوس نداره چکار کنم چی از همه خوشمزه تره؟؟؟؟؟
خداوندا...جونم بسته س به جونش،همیشه نگهدارش باش.....
2738
با سلام به نظر من این مادرانی که هی می گویند این شیر خشک خوشمزه است این یکی بهتره این را در نظر نگرفتن که ذایقه کودکان با ما خیلی فرق دارد و بهترین و مناسب ترین شیر خشک را دکتر برای کودکان تشخیص می دهد من برای کودکم با توجه به نظر دکترش شیر خشک آداپتا را انتخاب نمودم مهمترین مسیله کیفیت محصول می باشد نظر پزشک بسیار مهم است البته لازم به ذکر است شیر خشک آداپتا دارای طعم بسیار عالی هم هست