2737
2739

سلام‌ من روز نوزدهم سیمان انتقال دادم البته من از روز نهم سیکل ضخامت اندومترم مناسب بود واسه انتقال ولی خانم دکترم گذاشت روز نوزدهم الان هم ده روزه از انتقالم میگذره و دو روز دیگه باید برم آزمایش بدم‌

سلام‌ من روز نوزدهم سیمان انتقال دادم البته من از روز نهم سیکل ضخامت اندومترم مناسب بود واسه انتقال ...

آخی عزیزم به سلامتی انشاالله که براتون بارداری سالم پیش میاد من پس فردا که روز ۱۷سیکلم هست دکترم وقت انتقال جنین داده لطفا کارهایی که لازم هست رو بهم می‌فرمائید 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

آخی عزیزم به سلامتی انشاالله که براتون بارداری سالم پیش میاد من پس فردا که روز ۱۷سیکلم هست دکترم وقت ...

عزیزم هر چی دکتر بهت گفت رو‌گوش کنی کافیه من هنوز جواب نگرفتم دو روز دیگه باید آز بدم وگرنه بهت با قطعیت میگفتم چیکار کنی چیکار نکنی ولی بنظرم کامل به توصیه های دکتر گوش کن 

2731
آخی عزیزم به سلامتی انشاالله که براتون بارداری سالم پیش میاد من پس فردا که روز ۱۷سیکلم هست دکترم وقت ...

من تقریبا هیچکدوم از کارایی که بقیه مامانا انجام میدم بعد انتقال رو انجام ندادم ، مثلا من ده دقیقه بعد از انتقال پاشدم راه رفتم چون خیلی دستشویی داشتم دکترم و کاما اجازه ندادن من با مسیولین خودم پاشدم فکر کن من نفر سوم بودم که اون روز انتقال داشت ولی وقتی من پاشدم اون دو نفر قبل من هنوز رو تختاشون دراز کشیده بودند 

تو راه برگشت هم دراز نکشیدم تو ماشین فقط نشستم، تازه فردای روز انتقال من یبوست شدم و رفتم دستشویی و آنقدر فشار اومد بهم که گفتم هر چی کاشته بودم حیف شد ، از روز دوم لکه بینی شروع شد یک روز کامل لکه بینی داشتم طوری که گفتم دیگه پریود میشم ولی عجیبه بعد یک روز قطع شد ز زدم به دکترم همون شب گفت چهارتا دوفاستون با هم بخور , از اون روز دیگه هیچی لکه بینی ندیدم ، الآنم روز یازدهم هستم بی بی چک میزارم از روز هفتم بی بی چکام بعد چند ساعت خط نیفته وای هیچ وقت درجا خط نمیندازه بعضیا میگن قبوله بعضیا میگن نه ، خلاصه اینکه باید پنجشنبه اآز بدم ولی چون تعطیل رسمیه کن چهارشنبه میرم لطفا برام‌دعا کن 

راستی داروهام هم استرودیول روزی شش تاست، شیاف پروژسترون روزی چهار تا، دوفاستون روزی سه تا ، آسپرین و ویتامین دی و ویتامین آیی ، فولیک اسید و یه کورتون هم بهم داده که روزی دو تا میخورم کورتون واسه اینه که ایمنی بدنت بیاد پایین تا بدنت جنین رو پس نزنه 

فقط سعی کن چیزایی که ویتامین Aدارند رو نخوری مثل هویج دیگه اینکه میوه به رو بگیر هر روز یه به رو قاچ کن مثل سیب بخور ما به مزه به اینجوری عادت نداریم ولی خیلی خوبه ، در ضمن گرمبجات و آجیل نخور مثلا اگه قیمه میخوری دیگه توی خورشتت فلفل سیاه و دارچین و زعفرون و بادمجون اضافه نکن 

2740
من تقریبا هیچکدوم از کارایی که بقیه مامانا انجام میدم بعد انتقال رو انجام ندادم ، مثلا من ده دقیقه ب ...

شنیدم اینو که میگن با مثانه پر انتقال جنین انجام میشه، چطور جور در میاد که بلند نشه آدم  بعد از انتقال و با مثانه پر دستشوئی نرفت؟

راستی داروهام هم استرودیول روزی شش تاست، شیاف پروژسترون روزی چهار تا، دوفاستون روزی سه تا ، آسپرین و ...

استرادیول رو هم الان روزی ۳تا دارم میخورم، پس بیشتر میشه؟ کورتون که خوب نیست کاش ندن دکترا 

تو راه برگشت هم دراز نکشیدم تو ماشین فقط نشستم، تازه فردای روز انتقال من یبوست شدم و رفتم دستشویی و ...

عزیزم اصلا نگران نباش انشالله به امید خدا بارداری و خبرهای خوشی در انتظارته من حتما سر نماز برات دعا میکنم اگر دوست داری اسمت رو هم بدونم به اسمت برات دعا کنم

عزیزم اصلا نگران نباش انشالله به امید خدا بارداری و خبرهای خوشی در انتظارته من حتما سر نماز برات دعا ...

اسم واقعیم سایه است عزیزم ممنون میشم برام دعا کنی واقعا این روزا بهش نیاز دارم ، آره مثانه رو‌پر پر میکنن باور کن من اینقدر دستشویی داشتم که هیچی از انتقال نفهمیدم یعنی هیچ لذتی نبردم‌که مثلا دعا کنم بتونم یه سوره بخونم فقط میخواستم زودی تموم بشه من پاشم برم البته واقعا خیلی جاها میگن که چند دقیقه استراحت کافیه میدونی دهانه رحم همش سه دقیقه باز میمونه بعدش سریع بسته میشه اینجوری نیست که شما پاشی جنین ها بیفتن پایین که ،

استرادیول رو هم الان روزی ۳تا دارم میخورم، پس بیشتر میشه؟ کورتون که خوب نیست کاش ندن دکترا 

خود دکترت اگه نیاز باشه دوزش رو بالا می‌بره ، کورتون هم اسمش پردنیزولون هست اکثرا می‌نویسن تا بدن بهتر بپذیره نیم رو یه وقت پس نزنه واسه محکم کاری البته معمولا دفعه اول نمینویسن ولی دکتر من نوشت خودش واسه احتیاط 

2706