2733
2734

یعنی واقعا چه گرفتاری ای شده یارو پول بدهکاره کار یاد گرفته فوری میزاره بلک لیست آدم رو کسی میدونه راهی هست که بتونم بهش زنگ بزنم؟ شماره اش اینه 09335161421 اسم کارتی که میده عاطفه علی نژاده ولی یه مرده پشت خط اگه شماهم مثل من آرایشی بهداشتی دارید گولشو نخورید والا یک سال و نیمه پول منو گرفته. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینکارت جرمه میتونه ازت شکایت کنه

بحران آب را جدی بگیریم.خیلی خیلی جدی.آب واقعا کمه.😔اگه رعایت نکنیم سازمان ملل  گفته تا ۵ سال آینده یعنی ۲۰۲۵ جنگ بر سر آب تو خاور میانه شروع میشه...و تا سال ۲۰۴۰ از بعضی شهرای ایران فقط یه اسم باقی میمونه.😔تروخدااااا رعایت کنید.بخاطر بچه هامون..کم آبی و بی آبی واقعا وحشتناکه.بچه هامون خیلی گناه دارن😔😔😔
2731
2740
میگم پولمو خورده بعد میگی دلیل داره که بلاک کرده؟؟؟؟؟ یا خدااا

ببخشید من نمیدونستم اینجوره معذرت میخوام 

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
با هر خطی زنگ میزنم میگم پولمو میخوام فوری بلاک میکنه. فتا شکایت کردم از جای قبلیش فرار کرده رفته ده ...

عزیزم پلیس فتا سایت داره اونجا شکایتونو ثبت کنید پیگیر میشن

یک خانومم که حجته مسلمانی ام امام حسین علیه السلامه این جمله را توی فیلمِ روز واقعه ازیک نصرانی که شاهد واقعه ی کربلا بود شنیدم
2706