2733
2734
عنوان

بعد شام مهمون دارم کمک هیچی بلد نیستم

| مشاهده متن کامل بحث + 493 بازدید | 60 پست

کیک یا شیرینی و میوه و پفیلا ،بستنی،آجیل،شکلات

هر کدوم رو که میتونی بذار

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

دوستان یه سوال 

شما اگه دوستای مجردی داشته باشین حاضر میشید

باهاشون و  با همسرتون برید بیرون حالا کوه و.... 

میخوام نظراتتونو بدونم لطفا همگی بگید و علتشو هم بگید ممنونم❤️😘

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2728

هرچی توخونه داری..... چایی درست من. گل محمدی باهش دم کن یا دارچین یا هل

بعدش میتونی اجیل یا تخمه بیاری 

شیرینی اگه توخونه داری 

و میوه

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 

روی میز میوه شیرینی یا شکلات بزار اومدن چایی بریز ازشون پذیرایی کن

برای شام هم خودتو زیاد خسته نکن یه برنج و خورشت یا مرغ مجلسی یا کباب تهیه کن کنارش یه سالاد خوب مثل سزار درست کن

بعد شام هم از همون میوه روی میز تعارف کن بخورن

2740

کاپوچینو بگیر واسه وقتی تازه اومدن با شکلات تلخ باکلاسه .. دسر درست کن ژله آسونه دسر یخچالی هم میتونی درست کنی با بیسکوییت ..داخل ژله میوه بریز . بعد آجیل اگه نداری تخمه بگیر خودت بادوم زمینی و نخودچی کشمش بهش ازافه کن خوب میشه .. بعد میوه بیار چایی هم بزار

یکی توی دلمه🤰فرق داره باهمه😍واسش جونمم بدم🤱بازم خیلی کمه
دوستان یه سوال  شما اگه دوستای مجردی داشته باشین حاضر میشید  باهاشون و  با همسرتون ...

راستش رو بخای نه. ترجیح میدم اونطرف مقابل هم متاهل باشه. که مثلا۴تایی بریم بیرون

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!
نه چون ممکنه خدایی نکرده بینشون اتفاقی بیفته اخر سر خودت تو لعنت م 

آها پس کنسل کنم.... 

ممنونم ازت دوستم❤️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
راستش رو بخای نه. ترجیح میدم اونطرف مقابل هم متاهل باشه. که مثلا۴تایی بریم بیرون

یعنی اشتباه کردم یکی دوبار باهاشون رفتم... 

دیگه نمیرم باز برنامه گذاشتن برای جمعه بگم نه پس.... 

یعنی اشتباه کردم یکی دوبار باهاشون رفتم...  دیگه نمیرم باز برنامه گذاشتن برای جمعه بگم نه پس.. ...

نه ولی من ترجیحم اینه. بالاخره هرچیزی خودش یه موقعی داره دیگه..

زخم هایت را پنهان کن!اینجا مردم خیلی با نمک شده اند...!

چایی 

میوه 

شیرینی یا کیک خونگی

آجیل 

میوه خشک اگر دارید خیلی باحاله 

توت خشک و انجیر خشک 

خدایا . سپاس . در اوج نا امیدی زمانی که بریده بودم از همه جا محکم دست هایم را گرفتی اکنون میخواهم رهایم نکنی

اول چایی بیار بعد تخمه یا پفیلا یا شیرینی بعدشم باز چایی تا بشوره ببره😂 آخر سر میوه

فقط 17 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
2706