2733
2734
بچه ها تورو خدا یه راهکار بمنم بدین شوهرم اصلا به احساساتم توجه نمیکنه مثلا دستشو خواستم بگیر جلوی خ ...

سخنرانی دکتر حبشی (کلید مرد )رو گوش بدین خیلی بهتون کمک میکنه داخل اخرین تایپیک خودمم هست

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوبه فقط گریه کرده😑 همسر من بود گردن من و اون پسر فرضی رو میزد😂

خب من میشناسمش 

عصبانی میشه ولی نه دیگه اونجوری که شوهر شما میشه

گفتم ولی پشیمونم واقعا آدم خوبیه شاید کسی دیگه ای بود گردنه منم فرضی میزد 😁

سخنرانی دکتر حبشی (کلید مرد )رو گوش بدین خیلی بهتون کمک میکنه داخل اخرین تایپیک خودمم هست

خسته شدم بهش گفتم خدا ازت نگذره..عین خیالشم نیس گفت مگه قتل کردم اینجوری بهم میگی اصلا نه تو کاری بمن داشته باش نه من کاری بتو دارم

2731

با یکی تو فامیلشون ازش چت دیدم 

منم رفتم شماره شوهر اون زنه رو ورداشتم و تو گوشیم سیو کردم 

یطوری حالیش کردم ک منم با شوهرش چت میکنم

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
خسته شدم بهش گفتم خدا ازت نگذره..عین خیالشم نیس گفت مگه قتل کردم اینجوری بهم میگی اصلا نه تو کاری بم ...

اینی که گفتم رو گوش بدین صد درصد بهتون کمک میکنه حتی دقیقا جواب این برخورد شمارم و بازخوردشا توضیح داده

2738
🤭وای نه من همچین کلمه ای هم نمیتونم بکار ببرم

عه😂ن اخه کار درستی نیست منم چون قبلا آشنا بودیم و گذشتمو میدونه باور میکنه اگ غریبه بودیم شک میکرد بهم

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
الهی😉عشقتون پایدار

فدات و همچنین😘

فقط 17 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
من ریخته ام در رگ تو شیره جان* هی غلت بزن در منو دل رابتکان* این هم نفسی چه حس و حالی دارد* در پیکر من دو قلب دارد ضربان*🤰❤️💋👨‍👩‍👦                                            دردل من افتاده عشقت زمین گیر شدم♡سر تو با عصمت با شمسی درگیر شدم   *** کار هرکس نیست با مرد زیستن♡ مغز خر میخواهد و صبر خفن  زن سعدی با سعدی دعواش شده  *** همسر جان، جان به قربانت کنم ای خوب خوبان*** مرا به صرف عشق کردی تو مهمان*** بیا که رنگ چشمت مرا دیوانه کرد از تو چه پنهان  ***   ۱۴۰۲/۱۱/۹ ضربان قلبشو شنیدم خداااااا🥰🥰دوبونش برم** ۱۴۰۳/۱/۱۸ تیکر من آبی شد🥹🥰😇آرین مامان خوش اومدی 🤭🤭
یا خداااا بعد چی شد🤪

mهمش میگفتم اره منم باهاش چت میکنم و ازین حرفا 

مثلا سر کار بود یهو زنگ میزد و قسمم میداد منم میپیچوندم ک مثلا آره ریگی به کفشم هست.

یروز اومد خونه شماره طرف رو پاک کرد از گوشیم 

💛آسمان میبیندآسمان مینویسدآسمان جبران میکند💛
2706