2733
2734
عنوان

سوره حشر

| مشاهده متن کامل بحث + 2072 بازدید | 58 پست
عزیزم من بعدازافطارپیام تون رودیدم چشم حتما فردا که روزه میگیرم حتما شمارودعامیکنم الان هم سرجانمازم ...

خوش بسعادتتون بخاطر روزه گرفتن🌹

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 
ممنون ازلطفتون🌹، قبول حق عباداتتون، آبجی روزه قرضه؟ تواناییش روداری؟ آخه بعضیا میگن فشارمو ن می افت ...

هرچند واجبات که حتما باید انجام شه وگرنه دینش توگردنمون می افته

السلام علی الحسین وعلی علی بن الحسین وعلی اولاد الحسین وعلی اصحاب الحسین (علیه السّلام). 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممنون ازلطفتون🌹، قبول حق عباداتتون، آبجی روزه قرضه؟ تواناییش روداری؟ آخه بعضیا میگن فشارمو ن می افت ...

عزیز دلم من 57سالمه نه روزه قرضی ندارم نزدیک یکساله که هرروزروزه گرفتم وبااینکه روماتیسم حاددارم ولی ازجانب خدا سیستم دفاعی بدنم بالا رفته ....واین روزه ها رو به نیت امواتم میگیرم خدا این توفیق روبه من داده ومن شکرگذارش هستم 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
2731
عزیز دلم من 57سالمه نه روزه قرضی ندارم نزدیک یکساله که هرروزروزه گرفتم وبااینکه روماتیسم حاددارم ولی ...

قبول حق عزیزم، خوش بسعادتتون آبجی، میگم فشارگرسنویو تحمل میکنید یااصلاگرسنه نمیشید، البته مگه میشه گرسنه نشید🤭

توگروهای ختم شرکت کن. نمیدونم چرا رسم شده نذر دعاوصلوات میکنن ولی از بقیه کمک میخوان.عزیزم خودت باید ...

چه اشکالی داره من بی دریغ هر کی ببینم درخواست داره میخونم حتی به تعداد کم شاید یه روزی شماهم محتاج این دعا های همگانی شدین 

2740
قبول حق عزیزم، خوش بسعادتتون آبجی، میگم فشارگرسنویو تحمل میکنید یااصلاگرسنه نمیشید، البته مگه میشه گ ...

وقتی به هرچیزی ایمان راسخ داشته باشی بخدا نه گشنه میشی نه تشنه من تابستان پارسال هم تمام روزها روروزه گرفتم بااین کرونا 

لطفا برای شادی روح همسرعزیزم یه صلوات بفرستید ان شاءالله درزندگی خوشبخت وسلامت وعاقبت بخیربشین ......الهی آمین 
انشاالله زنده باشی دخترمن چندسال ازشما بزرگتره 

لطف دارید عزیزم، خداحفظشون کنه🌹

وقتی به هرچیزی ایمان راسخ داشته باشی بخدا نه گشنه میشی نه تشنه من تابستان پارسال هم تمام روزها روروز ...

حرفاتون خیلی قشنگن، احسنت، خوشحالم ازاشناییتون🙏

چه اشکالی داره من بی دریغ هر کی ببینم درخواست داره میخونم حتی به تعداد کم شاید یه روزی شماهم محتاج ا ...

عزیزم من خودم توتاپیکات صلوات و اینا شرکت میکنم زود قضاوت نکن .حرفم اینکه هرکی نذر میکنه باید نذری کنه درحدتوان خودش باشه که بتونه انجام بده توی تاپیک ی نذر کرده بوده کهخواهرش ازدواج کنه ۱۴۰تاسوره مومنون بخونه الان دوماه هرچندوقت تاپیک میزنن که نذرشون ادا بشه من خودم یبار براش خوندم دوباره بهم گفت اگه میتونی چندبار دیگه بخون که تموم بشه بهش گفتم سوره مومنون واقعا سوره طولانی هست من بیشترنمیتونم بخونم.پس منو زود قضاوت نکن که شاید خودت محتاج بشی من خودم گروهای ختم وچله شرکت میکنم که چندنفربی منت درحق هم دعا میکنن