2737
2734
عنوان

🌺تو این شب قشنگ🌺

302 بازدید | 56 پست

🌺سلام دوستای گلم.

امشب شب بزرگیه. در حق هم دعاکنیم. قطعا زودتر براورده میشه.

ارزوهاتونو بنویسید براتون قدر میخونم هدیه به ام البنین. بعدش لایک میکنم. 

لطفا برا حاجت منم بین دوتا صلوات دعا کنید. 😔😔

داری امضامو میخونی؟؟؟ من ده ساله تو حسرت یه ارزو هستم. دیگه کم اوردم. فقط باید معجزه بشه من به این ارزوم برسم😔 خدا منو نمیبینه. توروخدا شما بهش بگید. شما منو دعاکنید. سر نماز... همین الان با همین دل پاکتون. یه صلوات برا ارزوم بفرستید. لطفا😔

دوستان امشب شب ارزوهاست خوشحال میشم برای منم دعا کنید به خواسته ها حاجت های دلم برسم........سال بعد سال خوبی باشه......به اون ارامشی که میخوام برسم......سلامتی عزیزانم........اگه صلاح هست برگرده مشکلاتمون حل بشه بهم برسیم.......دانشگاه مورد نظرم رشته ای مورد علاقه ام قبول بشم.....ممنون

الهی همه حاجت روا باشیم💚🙏🏻

با کلی وصله روی بالم هنوز بلند پروازم!✨ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کرونا بره 

خدا که فقط متعلق به آدمهای خوب نیست خدا، خدای آدمهای خلافکار هم هست و فقط خود خداست که بین بندگانش فرقی نمی گذارد فی الواقع خداوند اند لطافت،اند بخشش،اند بیخیال شدن،اند چشم پوشی و اند رفاقت است رفیق خوب و با مرام همه چیزش را پای رفاقت میدهد.اگر آدمها مرام داشته باشند هیچوقت دزدی نمیکنند،ولی متاسفانه بعضا آدمها تک خوری می کنند و این بد روزگار است.بایستی ما یه فکری به حال اهلی شدن آدمها بکنیم،اهلی کردن یعنی ...اهلی کردن یعنی ایجاد علاقه کردن.و این تنها راه رسیدن به خداست که بسیارم مهم است.
2728

حنا رو هم یاد کنین لطفاااا

دوتا حاجت دارم دوساله نرسیدم😔😭

🩵اگه حاجتی داری بگو برات آیه الکرسی بخونم💙برای خوشبختی و  آرامش منم اگه خواستید دعا کنید🤍 اگه راضی هستی لطفا برام یه سوره یس بخون 🙏🏻🩵بهم بگو  تا من هم در مقابل لطفت برات یه تسبیح صلوات بفرستم💙

خدا به همه بهترین ها رو بده 😍

خدا خودش به همه سلامتی و دل شاد و آرامش و روزی فراوون بده خدایا دستمون رو محکم تر بگیر که بدون تو هیچیم دمت گرم خداجونم دوستت دارم خداجونم

به نیت همتون حمد میخونم 🤗

ممنون میشم برای سلامتی و نیت دلمون دعا کنین مرسی ❤❤❤❤

چقدر این جمله زیباست : تو نیکی می کن و در دجله انداز که ایزد در بیابانت دهد باز              هرگز به بزرگی آرزو هایت فکر نکن به بزرگی کسی فکر کن که آرزوهایت را برآورده میکند.
2740

برات سوره قدر میخونم التماس دعا🌸🎀

داستان خنده دار زندگیم👉🏻😻😹بی‌بی‌چک‌مثبت😍 لکه بینی 🤒سونوقلب۹w💕 سونوان‌تی 🤩سونوآنومالی👕 طول‌سرویکس۲۵وسرکلاژ🤦🏼  انقباض‌رحمی‌هفته۲۸🤷🏼 کنترل‌انقباض‌باقرص🤕NSTاول‌وثبت‌نشدن‌انقباض😶 NSTدوم‌وثبت‌انقباض‌زایمان😕 زایمان اورژانسی در هفته۳۶سزارین‌اختیاری 🤰🏻🤱🏻#خدا💚  علمدار ها همه زیبان🌟 ، ولی بی دست زیباتر💫  درخواست دوستی❌= گزارش✔

برای ازدواج موفقم  وهم گرفتاری که چندوقت درگیرشم التماس دعا  دارم

منم براتون سوره قد میخونم .ان شاءالله که حاجت روا بشی عزیزم

دوستای گلم یه مشکلی برام‌ پیش اومده که همه زندگیم بهش وصله نه راه پیش دارم نه راه پس.ممنون میشم یه صلوات مهمونم کنین که به حق دعای