2733
2739
عنوان

تفاهم با شوهرم

166 بازدید | 20 پست

سلام بچه ها خوب هستین

راستش یه چیزی شده ذهنم حسابی درگیره .... منو همسرم الان یه سال و نیم هست ازدواج کردیم و ۵ ماهه توی خونه ی خودم هستم و عروسی کردم ... بخاطر مشکلات و دعواهای زیادی که سر چرت و پرت میکردیم اما بزرگش میکردیم تصمیم گرفتیم بریم مشاور .... رفتیم و بعد چند جلسه گفت ازتون تست میگیرم .... تست گرفت و فلان

جوابش که اومد گفت اصلا تفاهم ندارین .... منظور اصلا اخلاقاتون شبیه هم نیس .... گف شوهرت درونگرا و تو کاملا برونگرا .... گفت شوهرت عصبیه زیاد و به همه اعتماد میکنه و خیلی وظیفه شناسه .... این دومورد اخر از اپشنای خوبش بود .... و اینکه در حالت کلی گفت اگه قبل ازدواجتون می اومدین من میگفتم جواب این تست ۵۰ ، ۵۰ هست .... ولی حالا که این اتفاق افتاده باید تلاش کنیم با استفاده از نقاط مثبت ، نقاط منفی رو از بین ببریم .... ولی ذهنم خیلی درگیره ... همش به این فک میکنم نکنه زندگیم از هم بپاشه .... یا میگم حتما الات شوهرم از من ناداحتی هایی داره که بخاطر درون گرا بودنش بهم نگفته و تو دلش ازم ناراحته .... چکار کنم ذهنم اروم بشه ... راهنماییم کنید لطفا

حالا منو شوهرم که مثل همیم چی شدیم زرت زرت مث سگ و گربه میپریم بهم

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

باهاش حرف بزن بگو ناراحتی هاتو نگه ندار بهم بگو یا من باهاش کنار میام یا به تو میگم تو باهاش کنار بیا

آی آدم ها که بر ساحل نشسته شاد و خندانیدیک نفر در آب دارد می سپارد جان یک نفر دارد که دست و پای دائم می زند روی این دریای تند و تیره و سنگین که می دانید

به نظر من زیاد باهم صحبت کنید با آرامش و آرکم با هم صحبت کنید در مورد همه چیز اینجوری خیلی تفاهمتون بیشتر میشه و بیشتر همو میشناسید

گوش هایم را میگیرم! چشمهایم را می بندم! زبانم را گاز میگیرم! ولی حریف افکارم نمی شوم! چقدر دردناک است فهمیدن..!!           خوشبحال عروسک آینه آویزان به آینه ماشین، تمام پستی بلندی زندگیش را فقط میرقصد..!!                               ‌‌‌‌‌‌                      کاش زندگی از آخر به اول بود.. پیر به دنیا می آمدیم..                آنگاه در رخداد یک عشق جوان میشدیم... سپس کودکی معصوم میشدیم و در، نیمه شبی با نوازش های مادر آرام میمردیم..!!!

عزیزم من حدچد ی سال ونیم از ازدواج و زندگی مترکمون گذشت تا اخلاق هم دستمون اومد 

بیشتر سازشه تا تفاهم

نارحت نباش

میگذره تا ادم قلق هم دستش بیاد 

ی کم در اوایل باید محتاطانه رفتار کنی

همدیگرو بشناسید و بکید توقعاتتونو من میخوام اینجور ی باشم اینجوری باشی و....

ان شاءا... حل میشه

در آرزوی مادر شدنم و عاقبت به خیری برای خودم و همه مادرا منتظرا بچه دارا آدما صلوات ...اللهم صل علی سیدنا محمد عدد ما فی علم الله صلاه الدامه بدوام ملک الله...🌹🥰🌺🌹
2740

عزیزم زندگی قبول تفاوت هاست 

الان که زندگیتون رو شروع کردین بهتره بد و خوب هم رو قبول کنید اونایی که نیاز هست اصلاح کنید اونایی که واقعا نمیشه سعی کنید باهاش کنار بیایید 

دو تا آدم متفاوت با دو فکر و اخلاق متفاوت باهم زندگی میکنن پس بهتره اگر علاقه ای هست تفاوت هاتون رو بپذیرید و هر دو تلاش کنید

منم درون‌گرا  شوهرم برونگراست  مشاور کلا گفت بنظر من جالب نیست ولی ما خوبیم  هرچی ...

اره .... ماهم خیلی همو دوست داریم و بخاطر همدیگه هر کاری میکنیم .... و بحاطر هم سختی های زیادی کشیدیم

2706