2737
2739

اینقدر عصبی شدم که هرچی از دهنم درومد گفتم

همسایمون از صدای ظرفا پرید بیرون فکرکردن چیزی شده

دوسه تا لیوانمم شکست

چندوقت پیش گلدون دو‌میلیونیمم دستش خورد شکوندش

امشبم پیش متخصص اعصاب روان بودم اینقدر که اعصابم ضعیفه شانس بدم این اتفاقم افتاد

کاربر سابق هستم  نینیم عشقه منو باباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2738
مرسی که مارو از قیمت اجناس خونتون مطلع کردین    

بگم‌من یه سرویس کریستال ۱۲ میلیونی دارم یا کافیه؟😂😂😂

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍

توی یه کمک دوتا بشقاب سه تا لیوان شکست؟ ببخشید ولی واکسن فلج اطفالشو زدن تو کودکی؟؟ 

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من

شکستنی واسه شکسته شدنه اسمش روشه ارزش دعوا کردن نداره

لطفا تگ نکنید ،هرجا نیاز باشه خودم هستم . تواین سایت میام که از جنگ اعصاب و   (به راه بادیه رفتن به از نشستن باطل ، که گر مراد نیابم به قدر وسع بکوشم .)  ( که مازندران شهر ما یاد باد ، همیشه بر و بومش آباد باد. )
امروز ادکلن ۱۰ ملیونی من هم از دست بچه افتاد شکست و صندل ۳ ملیونی شیشه رفت توش پاره شد بد بیاری یه ...

😂😂😂😂😂

عشقم جونم زندگیم وکاااااالت آرزمه خانم وکیل شم روزی که خبر قبولیمو بشنوم تولد دوباره منه خیلیییییی زحمت میکشم برای آرزوم 
2706