2752
2734
عنوان

شوهرم اومد کمک کنه زد دوتا بشقاب سرویس شش میلیونی رو‌شکوند

| مشاهده متن کامل بحث + 567 بازدید | 77 پست
بگم‌من یه سرویس کریستال ۱۲ میلیونی دارم یا کافیه؟😂😂😂

آرکوپال شکوند.خو قیمت گفتم که بدونین چرا الان حالم بده😭😭

کاربر سابق هستم  نینیم عشقه منو باباشه 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

توی یه کمک دوتا بشقاب سه تا لیوان شکست؟ ببخشید ولی واکسن فلج اطفالشو زدن تو کودکی؟؟ 

ظرفارو چید کنار ظرفشویی یهو‌ریختن همشون.احتمالا مادرشوهر فلان.....‌‌شده نزده😒 

2731
آرکوپال شکوند.خو قیمت گفتم که بدونین چرا الان حالم بده😭😭

شوخی کردم عزیزم 

ولی اینو جدی میگم واسه مال دنیا مخصوصاااا ظرف و ظروف و وسیله خونه اصلا و ابدا اعصابتو خورد نکن 

سلامتی از هرچیزی مهمتره

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
بگم‌من یه سرویس کریستال ۱۲ میلیونی دارم یا کافیه؟😂😂😂

منم ۴۰ میلیونیشو از ایتالیا خریدم الکی مثلا خود مردمشون نخریدن 😂😂😂😂😂

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
ظرفارو چید کنار ظرفشویی یهو‌ریختن همشون.احتمالا مادرشوهر فلان.....‌‌شده نزده😒 

عیب نداره دیگه اتفاقه حالا بیخیال

از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ جای دنیا درد و بیماری و گرسنگی و ترس و بی مادری رو تجربه نکنه. بگو آمین. و اگه لطف کنی برای سلامتی و خوشبختی و طول عمر پسرم دعا کنی من تا اخر عمرم مدیون و ممنونت میشم. امیدوارم دعای خوبت به خودت برگرده دوست گل مجازی من
گلدون دوتومنی؟دکتر اعصاب برا اینا میری؟ خب عمدی که نبوده نزار کار کنه،بشینه یه گوشه رو مبل

اره خواهر اره از دست بچم‌دوسال دور‌ نگه داشتم سالم‌موند یهو ی چشم‌برهم زدن ایشون گلدونو چندماه پیش به یاد داد ازین گلدون وارداتیا بود از گالری خیر سرم خریدمش کاش نمیخریدم

منم ۴۰ میلیونیشو از ایتالیا خریدم الکی مثلا خود مردمشون نخریدن 😂😂😂😂😂

🤣🤣🤣

ولی من جدی یه سرویس کریستال ۵ سال پیش خریدم ۲ تومن امسال قیمت کردم ۱۲ تومن 

ولی واسم ذره ای اهمیت نداره 

با بقیه کاسه بشقابام راحت ترم تا اونا 😬😬

پسر قشنگم خیلی خوش اومدی💕 . امیدوارم عشق اهل بیت(علیهم السلام) همیشه تو دلت باشه 😍
🤣🤣🤣  ولی من جدی یه سرویس کریستال ۵ سال پیش خریدم ۲ تومن امسال قیمت کردم ۱۲ تومن  ولی ...

۵ سال پیش با الان‌ چقدر افزایش یافته منم واسه همینه سر این قضیه از ازدواج فراری ام 

خدایا آرزوهای همه ماها برآورده کن چی میشه اخه؟😍💜 🧿 دختر هتروکرومی (چشم دورنگ) که هیچوقت و اصلا لنز نمیذارد و چشماشو که خدا بهش هدیه داده رو دوستش داره💙🖤 هرکی امضای منحصر به فرد رو داره بهتره به امضای هم گیر ندیم و کنایه نزیم😁😊   
توحساسی شوهرتم بی احتیاط خوب انقد ظروف لاکچری نمیخریدی😐😐

اره یکم حساسم شوهرم داغونه داغووووون یعنی ببین معروفه که دستش به هیچ‌کاری نمیره فقط توکاره خودش خوبه الباقی فاجعه به بار میاره

امروز ادکلن ۱۰ ملیونی من هم از دست بچه افتاد شکست و صندل ۳ ملیونی شیشه رفت توش پاره شد بد بیاری یه ...

ده میلیون؟؟؟؟اگه شوخی نمیکنی باید بگم من اروم شدم ممنونم 🙄

2706