2733
2739
عنوان

گفتار درمانى در مشهد

| مشاهده متن کامل بحث + 22887 بازدید | 44 پست

بچه من خیلی تو حرف زدن مشکل داشت، جمله نداشت واضح حرف نمیزد بردم گفتار درمانی خیلی خوب شد فقط چندتا صدا رو هنوز خوب بلد نشده.خانم خورسند بودن پیجشو میذارم شماره ازونجا بردارین 

@speech_therapy_khorsand

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام دوستان گلم من یک گفتاردرمان در مشهد بهتون معرفی میکنم بنام آقای پرویز شجاعی ایشون خیلی باتجربه هست و کارش عالیه چندنفر ومیشناسم که رفتن پیش ایشون حتما از وجودشون استفاده کنید شماره ایشونو براتون میزارم۰۹۱۵۵۲۳۳۶۷۷

2728

سلام دوستان. من مشهد زندگی میکنم. پسرم چون دیر شروع به صحبت کرد توی چند آوا به مشکل برخورد و من چند جلسه پیش آقای سلطانی گفتار درمانی گویا بردم برای سنجش که خداشکر قبول شد.  در چهارراه مخابرات راضی بودم و اگر ده دقیقه هم دیر می‌رسیدم تایم جبرانی میذاشتن. . اما دو جلسه بردم کلینیک اوا بین دانش آموز 13و 15اصلا راضی نبودم. اینو مینویسم برای بقیه که میدونن داشتن یک بچه ای با این مشکلات چقدر سخته که شما گیر همچین آدمای پلیدی نیوفتین.

به هیچ عنوان به این مکان نرید هر دفعه رفتم مایه ی عذاب روح و روانم بوده. یک گفتار درمان دلسوز ندارن. آقای براتیان که نمیدونم چکار میکنن هر بچه ای میره داخل اتاق با گریه میاد بیرون. خانم رضایی هم که وجدان کاری ندارن برای پول فقط کار میکنن. من 20دقیقه توی ترافیک گیر کردم ده دقیقه با پسرم کار کرده 95هزار تومن برا ده دقیقه گرفته. در حالی من جای دیگه اگر دیر میرفتم تایم جبرانی میذاشتن.حروم خوری همینجوریه! اگر میگفتن انقدر بی وجدان هستن اصلا نمیرفتم.

سلام دوستان. من مشهد زندگی میکنم. پسرم چون دیر شروع به صحبت کرد توی چند آوا به مشکل برخورد و من چند ...

اره عزیزم درست میگه من هم اونجا رفتم ولی توصیه میکنم پیش آقای شجاعی حتما برو از همه اینها بهتره شمارشو مینویسم که اگر هرکی خواست پیش ایشون بره هم کارش عالیه هم از کار نمیزنه وهم خیلی باانصافه ۰۹۱۵۵۲۳۳۶۷۷

2738

من دخترم ۲ سالش بود کلمه هاش خیلی نامفهوم بودن به سختی میشد فهمید چی میگه میخواستم گفتار درمانی ببرمش همه گفتن خودش خوب میشه تا آخرش ۵ سالش که شد بردمش آلان خیلی بهتره ولی اگه زودتر می‌بردم خیلی بهتر میشد. الکی منتظر نشید زودتر اقدام کنید.

من یک مرکز خیابون دانشگاه بردم. دکتر بهاره ایمانی هم اونجان کاردرمانی و بازی درمانی هم درمانی و روانشناس کودک هم دارن. من راضی بودم شماره تماسشون برا نوبت گرفتن ۰۹۰۳۶۷۲۷۷۴۰ اگه کسی لازم داشت

دوستان من مشهدم پسرم اوتیسم خفیف داره پیش چند تا گفتار درمان بردیم ک تاثیر نداشت 

لطف خدا و امام رضا باعث شد ک یک پزشک اطفال گفتار درمانی شفا رو ب ما معرفی کرد گفتار درمانگرش

آقای علی اصغر حسینی شفا هست ک بسیاااااار آدم دلسوزی هست و فقط دوست داره زودتر بچه راه بیفته تو مشهد مثه ایشون نیست و حتی از بوشهر بیمار دارن

من الحمدلله دوماهه دارم میرم و بچه م تغیرات زیادی کرده آدرسش احمدآباد بین قائم ۳و۵هست و تبلیغات ندارند ینی نیاز ب تبلیغات ندارند....من اما ب عنوان مادری ک خیلی دنبال گفتاورد مان خوب گشتم این پست رو همه جا میذارم 

شاید این پست ب درد یه نفر بخوره

لطفاً هرکس نتیجه دید برای حوائج مادی و معنوی م دعا کنه

سلام دوستان. من مشهد زندگی میکنم. پسرم چون دیر شروع به صحبت کرد توی چند آوا به مشکل برخورد و من چند ...

به نظر من مراجعین زیادی هستند که از آقای براتیان نتیجه گرفتند و با کمی تحقیق در مورد ایشون میتونید به یقین برسید

آدرس مطب و شماره تماس ایشون  از اینترنت سرچ کنید

یعنى هیچکس گفتار درمانى نمیشناسه؟؟یا کسى مشهدى نیست؟؟

سلام فرزند من تاخیر گفتار داشت تا ۲ سالو ۲ ماهگی حتی یک کلمه یا حتی حرف هم نمیزد و از ناراحتی سرشو به زمین میزد که نمیتونست حرف بزنه٫  البته راه رفتنش هم ۱ساله و نیم طول کشید به توصیه یکی ار آشنا ها بردمش گفتاردرمانی خدارو شکر بعد ۶ جلسه تونست اولین کلمه هارو بگه  ؛ توصیه میکنم صبر نکنن چون این تاخیر باعث میشه مشکلات بعدی دنباش بیاد مثل اعصاب و گوشه گیری و تویه مدرسه یادگیری مشکل میشه و برچسب تنبلی میزنن بهش. 

دکتری ک رفتم پیشش مشهد خانم زهرا فتحعلی زاده که کارشون عالی بود واقعا.

برای گفتاردرمانی باید ببینی بچت مشکلش چیه 

پیش همون دکتر مخصوص ببری

مثلا یک بچه ای دیر زبون باز میکنه با بچه ای که لکنت داره فرق داره

برای تاخیر تو حرف زدن خانم عرفانی خیلی خوبه 

خیلی با بچه ها خوب دوست میشه و حرف زدنشون پیشرفت میکنه برای بچه دوستم که خیلی خوب بود

یک شماره ازشون گرفتم ادرسشم سمت تقی اباده به نظرم

+989359078868

2706