2726
عنوان

گفتار درمانى در مشهد

22715 بازدید | 44 پست
ماماناى گل مشهدى پسر من یازده ماهشه و تازه خیلى خیلى بندرت میگه ب ب و م م و دیگه هیچى نمیگه همش با حلقش صدا درمیاره دارم از غصه دق میکنم میشه یه مرکز گفتار درمانى خوب تو مشهد بهم معرفى کنین؟؟؟ لطفا تو بیمارستان نباشه تا جاییکه ممکنه ممنونم خدا بچهاتون رو واستون نگه داره
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..
یعنى هیچکس گفتار درمانى نمیشناسه؟؟یا کسى مشهدى نیست؟؟
زمین پر شده است از موشک و بمب؛ از نامهربانى و اخم هاى کش دار ؛ زمین پر شده از ناخدا...خداجان!! اگر فرشته هایت خواستند به زمین بیایند؛ بگو مراقب خودشان باشند..

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نه هنوز ولى بلند میشه وایمیسته
2728
با روروئک و واکرش مثل فرفره از ور به اون ور میره..خیلى پسر فعالیه..خیلى هم اجتماعیه از بودن در کنار آدما و بچه هاى دیگه خیلى خوشحال میشه
ممنونم آرامش جان...منتظر خبرت هستم
وقتی لچه شنواییش خوبه و یک چند تا کلمه هم بگه نگرانی نداره.بچه اشنایان ما تا دو و نیم سالگی شابد 5 تا کلمه هم نمی گفت اما بعدش یکدفعه به حرف اومد. بازم اگه می خوای ببریش دوستم می بره پسرشو واسه لکنت پیش اقای کشاورز تو مرکز مشاوره پردیس خیابان چمران. فکر کنم با ایشون صحبت کنی خوبه. یکی دیگه هم می برد تو خ بهشت از احمد اباد که می ری تو بهشت یک مقدار بری پایین سمت چپ خ گفتار درمانی اقای داوود عبدالهی.
خدایا من در کلبه فقیرانه خود چیزی را دارم که تو در عرش کبریایی خود نداری،من چون تویی دارم و تو چون خود نداری.
بیتبیت جون آدرسش کجاست؟؟
سلام من یک گفتاردرمانگر هستم. به طورمیانگین ما انتظار داریم که بچه ها حدود یک سالگی اولین کلمه رو بگن و راه بیافتن. ولی این برای همه بچه ها صادق نیست .تا چند ماه ممکنه انعطاف داشته باشه. ولی باز هم جهت اطمینان به یک از این آدرس ها مراجعه کنین: بهترین مورد: بیمارستان ابن سینا بخش گفتاردرمانی،آقای پورمحمد(بخش گفتار از بقیه بخش ها جداست) بیمارستان دکترشیخ کلینیک آقای عبداللهی و کلینیک گفتاردرمانی سخن(خانم دکتر شیبانی)و آقای دکتر طیرانی هم خوبه.هرسه توی احمدآباده. راستش من مورد مرکز مشاوره پردیس که زری معرفی کرده توصیه نمی کنم. فرقه بین کار علمی و تجربی. موفق باشید
من پسرم فقط چندتا کلمه میگفت خیلی ناراحت بودم همه میگفتند خودش خوب میشه یا تخم کفتر بده و پسرا دیرتر حرف میان و از این حرفها حرف بقیه باعث شد خیلی بچم عقب بمونه منم بی تجربه بودم تااینکه سه سال ونیم ک شد تحمل نکردم و دنبال گفتاردرمانی گشتم و خداروشکر بعد تقریبا یک سال با هفته ای دوجلسه پسرم خیلی خوب شده و الان جمله های چهار پنج کلمه ای می گوید .گفتاردرمانش واقعا خوب بود اینو گفتم تا به حرف بقیه گوش ندین و هرچه زود تر به فکر بچه هاتون بشین تا فقط ب خاطر تاخیر در گفتار ،درک و آموزشش هم عقب نمونه.
2706