2733
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خودم عاشق دخترم ، یعنی همه بچه هایی که واقعا دوستشون داشتم، مثلا خواهر زاده هام دختر بودن، یعنی اصلا بلد نیستم پسرها رو دوست داشته باشم، همیشه آرزو داشتم که خودم دختر داشته باشم
2738
اتفاقا اسم شمام شبیه اسم یکی از دوستای مجازیمه که باهم خیلی دوست بودیم یه زمانی. فرشته جون امروز یه عالمه سیر دلم گریه کردم. شوهرم کلی باهم حرف زد و ارومم کرد. بخدا نمیخوام ناشکری کنم. فقط طول داره تا قبول کنم
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
منم دقیقا همینم. انگار بلد نیستم چیه پسرو باید دوست داشت. تو اطرافیانم همشون دختر دارن. اصلا پسرکوچیک جلو چشمم نیست که ببینم چجوریه شیرین کاریاش چیه و اینا
ثبت نام ترم جدید روایت انسان شروع شده ها جانمونید. کافیه سرچ کنید مدرسه مبنا و از اونجا ثبت نام کنید. مشکلی بود پیام بده  
من تو ماه 4 بارداری مشکل پیدا کردم، 2 هفته استراحت مطلق بودم ولی خدا نخواست و کیسه آبم پاره شد و مجبور به سقط شدم، من توی ایران نیستم اینها یه کم برخورد دکترا و پرستارهاشون فرق می کنه
2706