2733
2739
عنوان

خانوما نرخ بافتن لیف چطوری حساب میشه؟!

| مشاهده متن کامل بحث + 979 بازدید | 17 پست
شیدا جون در مورد فوبیای بیماری که تووی تاپیکات بود، چطوری غلبه کنم،منم تازگیا مبتلا شدم دارم قرص میخ ...

سلام

من تجربه شخصی خودمو بهت میگم 

این فوبیا می تونه تحت تاثیر خیلی عوامل به وجود بیاد

مثل افسردگی استرس یا بیماری مزمنی که با آدم چند سال بوده

واسه من اینطوری بود که حتی از سرماخوردگی هم می ترسیدم یادمه یه بار از ترس اینکه سرما نخورم نشستم گریه کردم چرا چون تو اون مقطع درگیر یه بحران روحی شدید بودم. واسه همین اول روی روحیه ام کار کردم. اول اون عاملی که باعث ایجاد استرس و اضطراب و افسردگی می شد رو از خودم دور کردم. سعی می کردم خودم رو سرگرم کنم تا فکرم خالی نمونه و به ترسام فکر کنم. خوندن قرآن و دعا و نماز خیلی بهم کمک کرد. سوره یس خیلی به قلبم آرامش میداد. به نظرم فقط خود آدم می تونه به خودش کمک کنه. دمنوش های آرامش بخش به کارت میاد. سعی کن ابدا ابدا نزاری ذهنت درگیر بشه قرار نیست اتفاق بدی بیفته هیچ اتفاق بدی خدا همیشه هوای ما رو داره

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
سلام من تجربه شخصی خودمو بهت میگم   این فوبیا می تونه تحت تاثیر خیلی عوامل به وجود بیاد م ...

خرافات رو بذار کنار تا روانت آسوده شه. خدا وقرآن کیلویی چند؟ چطور قرآنی که برگ به برگش دستور قتل و غارت و تجاوزه، میتونه به شما آرامش بده؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خرافات رو بذار کنار تا روانت آسوده شه. خدا وقرآن کیلویی چند؟ چطور قرآنی که برگ به برگش دستور قتل و غ ...

شما قرآن رو خوندی یه ده تا آیش رو با تفسیر برام بگو کجا در مورد قتل و غارت و تجاوز

روان اگر آسوده باشه به اعتقادات دیگران با بی‌رحمی نمی تازه

هر چیزی رو نخونده ندیده نشنیده قضاوت نمی کنه

بعد از چند مدت مدید این تاپیک رو پیدا کردی از روی بغض و کینه دو تا لیچار به قرآن میگی که چی

اصلا مگه مخاطب من تو بودی

تا کی می خواید برید اون بالا با تازیانه کینه نسبت به اسلام و قرآن رو افکار دیگران بکوبید

افکار سمی تو واسه خودت نگه دار تا وقتی نظرتو نخواستن

تو خوبی آفرین لطف ریپلای نکن چون نه مخاطب منی نه نقطه مشترکی برای بحث داریم

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑