2737
2739

بافتنی انجام میدم ولی لیف تا حالا انجام ندادم

کسی میدونه بخوام ببافم دستمزدش چقدر میشه؟! 

لیف ساده تک رنگ

یا طرحدار چند رنگ

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑

قيمت فروشش٢٠تومنه 

حالا معمولا بافت هاي معمولي رو كلافي ٣٠-٣٥حساب ميكنن 

اين كه ليفه ميشه ٢٠ 

ي كلاف دوتا ليف ميده معمولا 

حالا حساب كن

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
قيمت فروشش٢٠تومنه  حالا معمولا بافت هاي معمولي رو كلافي ٣٠-٣٥حساب ميكنن  اين كه ليفه ميش ...

جدیدا یه سفارش زنبیل فانتزی داشتم اندازش کلا 5 سانت بود واسه رو یخچالی اونو دونه ای 3 بافتم این دونه ای 10 خوبه دیگه دوستمون هم گفتن

و هو معکم این ما کنتم خدا با شماست هر جا که باشید ******* الان این عددها کنار اسم من چیه؟؟😑
جدیدا یه فارش زنبیل فانتزی داشتم اندازش کلا 5 سانت بود واسه رو یخچالی اونو دونه ای 3 بافتم این دونه ...

اره اخه لبف كاري نداره گرد بافيه همش 

مگر اينكه ليف تركي باشه

بخند ایران که از خندت سپاه شب عزا پوشه💜مادرم، ایران قشنگم
2738

اگه جنس نخت خوبه همون دوازده یا پونزده 

اگ معمولیه ۱۰

کارما یعنی: من یادم ،تویادت میره ، ولی زندگی یکی میزنه تو دهنت که دیگه یادت نره...                                                   هرجا چراغی روشنه،ازترس تنها بودنه، ای ترس تنهایی من ! اینجا چراغی روشنه...                                                                  پشت هر اکانت مجازی قلبی درحال تپیدن است...                       کاربری دوممه خودم خواستم کاربری قبلیم لغو بشه 💫⁦             کاربر جدید نیستمبا بحث کردن سر یک موضوع نه نظر من عوض میشه نه نظر تو ، پس الکی وقت خودت و منو هدر نده!                                   
من یه روز میبافم ی لیف رو😁😁😁 یک ساعت همون ده دوازده خوبه دیگه

😁😁😁

باشه پس تصویب شد دوازده

نهایتا یک ساعت

۱ساعته یه لیف میبافی!

با نخ کلفت!

من با نخ نازک 1روز طول میکشه ولی سفت میبافم و بزرگ چند سال کار میکنه..

من با یه کلاف یکی و نصفی میبافم.. کلاف هم ۱۷ تومنی هست ۲۰ تومنی هست..

ببین از یه کلاف چند تا میبافی یه چیز هم روش بکش برای دستمزد..

لیف ساده و گرد مشتری نداره... عروس و دوماد بباف میوه ای بباف .. تو گوگل هست عکسهاش..از اونا الگو بردار..

شیدا جون در مورد فوبیای بیماری که تووی تاپیکات بود، چطوری غلبه کنم،منم تازگیا مبتلا شدم دارم قرص میخورم ،غلبه کردی ؟ موفق شدی؟ توی چندجمله به منم کمک کن،( البته من خواهر روشنک هستم)

افوض امری الی الله ان الله بصیر بالعباد یا من یکفی من کل شی ولایکفی منه شی اکفنی مااهمنی
2706