2737
2739

الهی هر کسی مجرده  (زن یا مرد) جفت خودشو پیدا کنه و خوشبخت بشن. الهی آمین یا رب العالمین 🤲

الهی هر کسی دلش بچه میخواد خدا دو تا بچه سالم و صالح  بهش ببخشه 🤲

الهی کرونا از سر تمام مردم جهان دست برداره 🤲

الهی هر کسی بیماره و گرفتار بستری بیماریه و بیمارستانه شفا پیدا کنه 🤲

الهی هیچ پدر و مادری داغ فرزند نبینه 🤲

الهی هر کسی مستاجره ، هر کسی سرپناه و مسکن نداره  خونه دار بشه 🤲

الهی همه پدر و مادرا سلامت و شاد بالای سر بچه هاشون باشن.🤲

الهی همه عاشقان رو به هم برسون 🤲

الهی هر کی طلبکاره خدا طلبشون پس بگیره براش🤲

الهی هر کی بدهکاره خدا بدهیش رو پرداخت کنه🤲

الهی همه دنیا پر از صلح و صفا باشه 🤲

الهی ایرانمون و مردم ایران همیشه شاد و خوش و بی غم باشن🤲

دعاهای مخصوص بنده ⬇️

💚الهی خدا بخت برادرم آقا کمال رو باز کن و همسر خوب و مهربانی نصیبش کن منم عمه بشم 💚🤲

💚الهی حاجت دل منو برآورده کن و گره از مشکلاتم باز کن💚🤲

💚الهی بیماری وسواس پدرم را درمان کن💚🤲

الهی بیماری افسردگی منو درمان کن💚🤲

💚الهی مواظب خواهر گلم زهرا خانوم  باش 💚🤲

أَمَّن يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذَا دَعَاهُ وَيَكْشِفُ السُّوءَ وَيَجْعَلُكُمْ خُلَفَاءَ الْأَرْضِ ۗ أَإِلَٰهٌ مَّعَ اللَّهِ ۚ قَلِيلًا مَّا تَذَكَّرُونَ.

هر کسی هر دعایی داره بنویسه . هر کسی دوست داشت پنج تا صلوات هدیه به پنج تن آل عبا بفرستیم برای برآورده شدنش. 

انشاالله ظهور حضرت ولي عصر (عج)

💫الْحَمْدُ لِلَّهِ الَّذِی جَعَلَنَا مِنَ الْمُتَمَسِّکِینَ بِوِلاَیَهِ أَمِیرِ الْمُؤْمِنِینَ وَ الْأَئِمَّهِ عَلَیْهِمُ السَّلاَمُ 💫                                                                   عزیزی که نوشتی اگه مخالفمی ریپلای نکن، بیزحمت اینم بگو اگر مخالفتم دقیقا چیکارت کنم بزرگوار؟😀😀😀😀 اون چیزی که شما مینویسی و کسی ریپلایت نمیکنه چیزیه که توی دفترچه خاطرات داخل میز دراورت نوشتی نه توی بخش "تبادل نظر" یه سایت عمومی😇

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من عاشقم اما طرفم نمیدونه دوسش دارم دعا کنین بهم برسیم و با هم ازدواج کنیم حاجتاتون روا باشه امضا ی خدا پای حاجتاتون 

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
2728
من عاشقم اما طرفم نمیدونه دوسش دارم دعا کنین بهم برسیم و با هم ازدواج کنیم حاجتاتون روا باشه امضا ی ...

بهش بگو . فرصت کمه . زندگی کوتاهه. 

لطفا در حق دخترم و همه بچه ها دعا کنید 🤲 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿
لطفا در حق دخترم و همه بچه ها دعا کنید 🤲 

ان شاالله شفا میده. این ختم را انجام بده . انشاالله دلت شاد میشه .🤲🌺

https://www.ninisite.com/discussion/topic/5228242/تنها-ختم-صلواتی-که-حاجت-مرا-برآورده-میکند

2740

انشاء الله عاقبت هممون بخیر بشه 

خدا توی ظهور ولی خودش امام زمان تعجیل کنه

همه دعاهایی که استارتر کردن برآورده به خیر بشه

اندکی صبر سحر نزدیک است                                      بزودی می بینی بی‌تابی مکن
بهش بگو . فرصت کمه . زندگی کوتاهه. 

نمیتونم 🥺☻

میخوام اون جذبم شه ولی راهشو نمیدونم 😭😔

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 
ان شاالله شفا میده. این ختم را انجام بده . انشاالله دلت شاد میشه .🤲🌺 https://www.ninisite.com/ ...

ان شاء الله ❤️ ممنونم عزیزم ❤️ 

🌿لطفاً برای شفای دخترم دعا کنید 🤲  خدایا به بزرگیت قسم،هیچ پدر و مادری رو با اولادش امتحان نکن، خدایا منو با دخترم امتحان نکن،الهی آمین🤲🌿