2737
2734

اگر سوالی داری ازم بپرس کمکت میکنم.

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

من کار مشاوره میکردم و میکنم ولی از وقتی کارآموزیام و بیمارستان رفتنام زیاد شده دیگه نمیرسم

من یک پرستار مهربونم❤👩🏻‍⚕اگر سوالی در زمینه نرسینگ (nursing) دارید حتما ازم بپرسید، اگر توان علمیشو داشته باشم با جون و دل جواب میدم💃🏻🥰لطفا سوال در مورد رشته و شغل پرستاری رو در این تاپیک پرسش در مورد شغل و رشته پرستاری بپرسید ازم❤🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر سوالی داری ازم بپرس کمکت میکنم.

خیلی سر در گم شدم 😔 من سال دوممه پارسال حتی یه کلمه هم نخوندم حتی یه کلمه.... با کنکور پیام نور قبول شدم که نرفتم شرط معدل هم دولتی کردستان قبول شدم خانوادم نزاشتن برم و فک کنم بدونی که محرومیت داره و نمیتونم دولتی برم امسال....تلاشم واسه اینه پرستاری یا هوشبری یا هر رشته ی پیراپزشکی ازاد قبول بشم ولی یهو شل میکنم احساس میکنم هیچ فایده ای نداره خودم برا خودم برنامه مینویسم ولی احساس میکنم اشتباه میخونم😔

2731
خیلی سر در گم شدم 😔 من سال دوممه پارسال حتی یه کلمه هم نخوندم حتی یه کلمه.... با کنکور پیام نور قبو ...

خب شما قطعا به مشاوره احتیاج داری.

حالا چرا آزاد؟

میدونی هزینه ها چقدر بالا رفته؟

همون پولو بذار جیبت پرستاری یا هوشبری دولتی قبول شو 

اونقدرام که فکر میکنی سخت نیست.

معدلت چنده؟

تا حالا مشاوره رفتی؟

خب شما قطعا به مشاوره احتیاج داری. حالا چرا آزاد؟ میدونی هزینه ها چقدر بالا رفته؟ همون پولو بذار ...

خب من که گفتم نمیتونم برم دولتی محرومم چون پارسال دولتی قبول شدم

خیلی سر در گم شدم 😔 من سال دوممه پارسال حتی یه کلمه هم نخوندم حتی یه کلمه.... با کنکور پیام نور قبو ...

اوه ببخشید ندیدم گفتی با کنکور پیام نور 

ببین الآن وقتشه که با تمام وجودت بخونی بدون اینکه فکر کنی نتیجه کارت چی میشه

بیخیال اینکه قبول میشی یا نه فقط درستو بخون

هعی روش عوض نکن

نا امید بودن توو این ماه ها کاملا طبیعیه برنده اونه که ادامه بده مسیرشو

2738