2737
2734

سلام دوستان 

مشکل من از این قراره که خانواده همسرم به خانواده و خود من احترام چندانی نمیذارن و تازه طلبکار هم هستن 

مثلا یک نمونه اش که خیلی اذیتم میکنه اینکه همه را زنگ میزنند مهمان میکنند ولی برای ماهمچین کاری نمی کنند و تازه طلبکار میشن که چرا نیومدید؟؟!!

مثلا برای فوت پدربزرگ همسرم پدر و مادرم و دو تا پدربزرگ و مادربرزگهای مادری و پدری من پنج ساعت راه رفتن و پنج ساعت راه برگشتن که توی مراسم ختمشون شرکت کنند و تسلیت بگن ولی حتی یک نفر هم به ناهار دعوتشون نکرد که شما انقدر راه اومدید برای تسلیت به ما حداقل ناهار بمونید در صورتی که فامیل های خودشون رو تک به تک دعوت کردند !!

اون وقت مادربزرگ شوهرم جلوی همه طلبکارانه پرسید چرا خانواده ات ناهار نموندند!!!

یا مثلا مادرشوهرم هر سری زنگ میزنه جاریم رو دعوت میکنه یا هر مهمان دیگه رو دعوت میکنه، بعد ماکه بعد از شام یا ناهار میریم میگه چرا شام / ناهار نیومدید ؟؟؟ جلوی همه !!

اولا اینها یه جوری میخوان وانمود کنند که مثلا شماها مشکل دارید و مشکل از ما نیست چون طلبکارانه جلوی همه جوری وانمود میکنند که هر کسی ندونه انگار صد بار زنگ زدند و دعوت کردند

دوم اینکه من هیچ وقت بدون دعوت جایی نمیرم 

سوم اینکه نمیتونم خیلی رک توی صورتشون بگم که منو دعوت نکردید چون این افراد همسن مادربرزگ و مادر من هستن و نمیتونم انقدر رک بهشون حرف بزنم بعدشم نمیخوام طوری وانمود کنم که انگار من نخورده اون شام یا ناهارم 

فقط برای احترام متقابل مهمه 

حالا شما بگید رفتار و جواب درست برای این جور آدما چیه ؟؟/

امان از دست بعضی خونواده ها

یه دخترم پرانرژی،،،،،پرسپولیسی،،،،شیرازی،،،نام کاربری هرررچی میذاشتم تایید نمیکرد،،،،،،متولد ۲۵آذر ،،،،،،،بسیاااار هنرمند،،،، تیز هوشان قبول شدم اما به خاطر اینکه نمیخواستم از دوستام جداشم نرفتم😑،،،،،،،منو تو تاپیک جن دیدید گزارشم بزنید،،،،قبل از عضویت یه سال خواننده خاموش بودم،،،،،،،شیمی دان آینده،،،،،از خیلیاتون سوال درمورد نحوه گذاشتن امضا و پروف سوال کردم هیییچ کس بجز ژیناگلمن و خاله الی۱جوابمو نداد😣،،،،،بهم نگید بچه من تو تماااام تاپیک های بزرگونه میاااام و خیییلی منحرفم،،،،، راستی کل خاندانمون اشرافی و ثروتمند هستند،،،،، خب چون الان هی بابام میگه بیا شام بخور باید برم بعدا میام دامشو مینویسم،،،،رااااستی تپلو ام😑

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
عزیزم چیزی نیست ک ی بار وقتی توی جمع بهت گفتن چرا نیومدین خیلی محترمانه بگو مامان جان خودت ک میدونی ...

لایک.. همین عالیه... 

ای آنکه دوست دارمت  اما ندارمت 💔،بر سینه می فشارمت ، اما ندارمت💔 ای آسمان من که سراسر ستاره ای تا صبح می شمارمت ، اما ندارمت💔 در عالم خیال خودم چون چراغ اشک بر دیده میگذارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای درخت بهشتی ، درخت جان در باغ دل بکارمت ، اما ندارمت 💔می خواهم ای شکوفه ترین مثل چتر گل بر سر نگاه دارمت ، اما ندارمت💔