2733
2734
عنوان

تفاوت درد سینه مربوط به پریود و مربوط به حاملگی در چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 283749 بازدید | 122 پست
میشه کسایی که تجربه دارن راهنمایی کنن یه چیزی بگن میدونید که صبر نداریم تا موعد پریود ؟؟؟ 

تجربه ای که من از بارداری دارم میگم شما بارداری.

چون برای منم دقیق از روز تخمک گذاری درد سینه شدید گرفتم.و روز 28سیکلم بی بیم مثبت شد.

رب هب لی من لدنک ذریه" طیبه" انک سمیع الدعا        رب لا تذرنی فردا" و انت خیر الوارثین
تجربه ای که من از بارداری دارم میگم شما بارداری. چون برای منم دقیق از روز تخمک گذاری درد سینه شدید ...

سلام گلم ممنون که جواب دادید راستی اون ماه باردار نبودم ولی این ماه فکر کنم هستم بی بیم مثبت شده فردا باید برم آز     

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام گلم ممنون که جواب دادید راستی اون ماه باردار نبودم ولی این ماه فکر کنم هستم بی بیم مثبت شده فرد ...

مبارک باشه عزیزم...ان شاالله جواب از هم مثبته...فقط یه توصیه ی خیییییییلی مهم هدیه من به شما تا زمانی که صدای قلب جنینتو نشنیدی و از سلامتیش مطمئن نشدی جز همسرت به هیچکس نگو که بارداری...حتی اگه واست مقدوره مامان باباهاتونم ندونن بهتره..چون یه مسئله ی شخصیه به نظر من.

رب هب لی من لدنک ذریه" طیبه" انک سمیع الدعا        رب لا تذرنی فردا" و انت خیر الوارثین
سلام گلم ممنون که جواب دادید راستی اون ماه باردار نبودم ولی این ماه فکر کنم هستم بی بیم مثبت شده فرد ...

رفتی از ماروهم باخبر کن

2731
مبارک باشه عزیزم...ان شاالله جواب از هم مثبته...فقط یه توصیه ی خیییییییلی مهم هدیه من به شما تا زمان ...

اره عزیزم ممنونم بخاطر هدیه ات اتفاقا خودمم میگم نگم بهتره 

اره عزیزم ممنونم بخاطر هدیه ات اتفاقا خودمم میگم نگم بهتره 

مبارک باشه عزیزم.هیچ خبری بهتر از خبر بارداری ادم رو خوشحال نمیکنه.امیدوارم سالم تو بغلت بگیریش.و دوران خوبی رو بگذرونی.

2740

لطفا جواب بدين.من تواقدامم براي بارداري ولي دوساله جواب نميگيرم.الانم هفت روزه پريوديم عقب افتاده سينه م دردميکنه وگاهي شکمم.جرات بيبي چک زدنم ندارم چون خيلي نااميدشدم.

سلام دوستان عزیز من این ماه پریود نشدم البته پریود های من همیشه مشخص نیست اما یا هفدهم یا بیست و پنجم نهایت باید میشدم اما نشدم و اینکه سمت راستم تیر می‌کشه میگیره ول می‌کنه سمت چپ می‌خوابم خوبم اما طور دیگه نمیتونم بخوابم معدم میسوزه انگار فشار بین دنده هام هست نمی‌دونم چرا شبها احسال حالت تهوع تو خواب بهم دست میده اما اتفاقی نمی افته سردرد و نفخ و اینا رو هم دارم  یعنی ممکنه بار دار باشم آخه همسرم واریکوسل داره اما در حال درمان هست منم برای همین امیدی ندارم فقط این اعلائم نمی‌دونم میشه کمکم کنید ممنونم