2737
2739
عنوان

تفاوت درد سینه مربوط به پریود و مربوط به حاملگی در چیست؟

| مشاهده متن کامل بحث + 282882 بازدید | 122 پست
دعا کنین منم حامله شم 5سالهههه انتظار داغونم کرده. هیییچ مشکلیم نداریم

سلام عزیزم شما سعی کن پیازدرمانی رو شروع کنید که خیلی ها باردار نمی شدند با کاردرمانی باردار شدند اتفاقا یه تاپیک توی همین نی نی سایت هست در مورد پیازدرمانی برو. سرچ کن همه کسانی که تجربه داشتند و باردار شدند از این طریق اومدید تجربیاتش رو نوشتن

منم دوسال بود در حال اقدام بودم هیچ مشکلی نداشتیم اما باردار نمیشدم همه علائم بارداری رو هم هربار داشتم.اما دقیقا زمانی که بیخیالش شدم باردار شدم.میخواستم بگم بهتون که به علائم اصلا توجه نکنید.و سعی کنید استرس نداشته باشید تا باردار بشید وگرنه بارداری خیلی سخت میشه براتون.هرموقع وقتش که برسه دامنتون سبز میشه.پس بگذارید کنار فکر و خیال الکی  رو

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام، من اين ماه يك حس درد زياد داره سينه هام،  و ٢٥ پري هستم، يكسال و نيم در حال اقدامم و ٤ ما ...

شما باردار شدین؟؟؟

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2731
سلام ، نه عزيزم , 5 ماه پيش لاپراسكوپي مردم و هنوز باردار نشدم 

ان شاء الله هر چ زودتر باردارشی عزیزدلم

همسرم قلب من ... دخترم وجود من ... مامانم هستی من ... بابام تکیه گاهم... آبجیم همدمم... داداشم مونس من... خدایا همه شونو واسم سالم نگهدار...الهی آمین...
2740
منم قبل پریودی ها درد سینه دارم ی مدتیه اما این بار انگار یکم عقب افتاده خدا کنه نی نی باشه

خانومی نی نی داشتی؟؟

رب هب لی من لدنک ذریه" طیبه" انک سمیع الدعا        رب لا تذرنی فردا" و انت خیر الوارثین

خانوما یه سوال دارم توروخدا هرکی چیزی میدونه جواب بده..من دو هفته قبل پری سینه درد داشتم 4فروردین پری شدم و همچنان درد سینم ادامه داشت الانم که روز 17 دوره هستم هنوزم سینه درد دارم..احتمال داره باردار باشم؟

رب هب لی من لدنک ذریه" طیبه" انک سمیع الدعا        رب لا تذرنی فردا" و انت خیر الوارثین
 سلام شما باردار شدید؟

سلام.نه عزیزم.تازه پریودم سه روز جلو افتاد.  

الانم سنگینی سینه هام برطرف نشده..نمیدونم برای چیه.

سلام خانوما حالتون خوبه منم ازتخمک گذاری به ببعد سینه درد دارم شدید ۱۶هم باید پریود شم نمیدونم درد سینه ام واسه بارداریه یا پریود شدن قبلنا چند بار یک هفته قبل از پریود سینم دردمیگرفت نه همیشه ولی این ماه دقیقا از روزای تخمک گذاری ببعد درد گرفته یک بار هم بیشتر اقدام نکردم اونم به خاطر این که شوهرم سرکار بود قبل از روزای تخمک گذاری بود فکر کنم روز ۸یا۹سیکا بودم 

2706