2737
2734
عنوان

لاغری

101 بازدید | 13 پست

سلام من یه چهار یا پنج ماهه لاغر کردم فق شکمم مونده

اونو می‌خوام با حلقه لاغر کنم بعضیا میگن تاثیر نداره بعضیا میگن خیلی کم اگه کسی تجربه داره بگه ممنون میشم

اگه میگن تاثیر نداره راسته؟چون میخواستم حلقه بگیرم افتادم ت شک⁦☹️⁩

دراز نشست خیلی برای اب کردن شکم خوبه گلم.حلقه عم خوبه

خدایا شکرت بخاطر پسر گلم...و همسر خوبم...همیشه دوست دارم بانظراتم بقیه رو خوشحال کنم و واقعا کمک کنم.امیدوارم بتونم اینکارو براتون بکنم
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

دراز نشست و کرانچ.

وزن شروع:70/800،وزن اولیه:68،وزن جدید:61/400،وزن 99/2/28: 61،وزن 99/3/11: 60/700،وزن 99/4/8: 58/500،وزن 99/5/5: 57/300،وزن هدف: به هدفم رسیییییییییدم.💪💪💪💪.خواستن توانستن است💪💪💪💪*با تشکر فراوان از الهه جون و سرگروه های عزیز😍😍😍

من روزی ده دقیقه میزنم راضیم شکمم کوچیک شده.

ببخشید با چه روش لاغر کردید؟؟

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️
2740
طناب بزن میگی چجوری لاغر کردی ورزش یا غذا

من ۱۳ سالمه 

قد۱۶۸

وزنم ۷۲بود 😁 بخواطر ارث

دیگ جو گرفتتم شبا نیم ساعت ورزش میکردم هر چی که بود رژیم هم گرفتن خیلی سخت الان شدم ۶۳ کیلو تو پنج ماه

ولی خیلی ریزش مو دارم

من روزی ده دقیقه میزنم راضیم شکمم کوچیک شده. ببخشید با چه روش لاغر کردید؟؟

ببخشید حلقتون چجوری بود

چند وقت طول کشید

واینکه الان شکمتون تخته؟

ببخشید اگه زیاد سوال کردم😁

ببخشید حلقتون چجوری بود چند وقت طول کشید واینکه الان شکمتون تخته؟ ببخشید اگه زیاد سوال کردم😁

خواهش میکنم عزیزم. حلقه ام بدون دندانه هست چون اونا برا کمر مضرن. سادست ولی یکم سنگین که شکمو ماساژ بده. من الان یک ماهه حلقه میزنم نصف شکمم آب شده. ده دقیقه هم میرقصم

اگر زايمان احيانا بدن رو داغون نكنه،قطعا شيردهي اين كارو ميكنه.بريد مادراتونو بغل كنيد و ببوسيد و ازشون طلب حلاليت كنيد 🌷❤️