2733
2739

چن ماهه نامزد کردم مادرشوهرم خوبه ولی ی ایراد گنده داره ک هرچی نامزدم برام میخره میگه گرون خریدی حتی براش کادو خریدیم گف گرون میخرین شما بلد نیستین بهتون گرون میدن میگ حتی ی چیز ۵ تومنی رو میشه ۳ تومن خرید...داشتیم برا ولنتاین برنامه ریزی میکردیم سرش تکون میداد چیکار کنم چی بهش بگم ک هم بهش برنخوره هم دیگه دخالت نکنه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740

مادرشوهرم.منم دقیقا همینه

هیچی ، براش چیزی نخرید اگر ایراد گرفت بگو ما هر چی میخریم شما ایراد میگیری

در مورد هر چیزی هم شوهرت مثه شوهر من خبر چینه ، میگه چند دادین خریدین اونم اظهار نظر میکنه

قیمت نگید بهش ک چند خریدین بگید حالا ی قیمتی شد 

اینا درست شدنی نیستنا مخصوصا ایم نوع شوهر و مادرشوهر ولی یکم حساب کار دستش میاد

واقعا حلوی مادر شوهرت برنامه ریزی ولنتاین می کردید ؟؟؟ 😳😳😳😳

ایشون کمی اقتصادی هستن .

کلا منظورشون اینه که یکم صرفه جویی کنیدد.

ونگران این هستن که بعد از ازدواج نتونید فکر اقتصادی داشته باشید و نتونید خودتونو بکشیددبالا .

بازرمال تو خوبه مادر شوهر من توی جمع داد و بی داد راه می ندازه و اگر لباس نویی بخرم به شدت ناراجت می شه .نه به خاطر صرفه جویی چون خودش می دونه من اسراف نمی کنم فقط به دلیل اینکه می گه چرا برای زنت خرج می کنی ؟؟؟ چنان اخم وتخمی راه می ندازه و  کولی بازی بیا و ببین ولی به دوماداش گفته برا دخترام ماشین بخرید 😑

وقتی چیزی خریدی و پرسید چند خریدی 

بگو قیمتش مهم نیس مهم اینه به دلم نشسته اگه خیلی اصرار کرد اخرش بگو به شما نمیگم چون هزار تومنم بگم میگی گرونه بعد بخند که یعنی شوخی میکنی 

چنبار اینکارو کن اصلا نمیپرسه دیگه 

به نامزدتم بسپر اصلا قیمتو نگه

مادرشوهرم.منم دقیقا همینه هیچی ، براش چیزی نخرید اگر ایراد گرفت بگو ما هر چی میخریم شما ایراد میگیر ...

مادر  شوهر منم همه چیزو قیمتشو می پرسه فکرم میکنه خیلی زرنگه میاد میبینه یه چیزی خریدیم هی میگه چقد خوبه و فلان منم باید بخرم چند خریدید؟اینجوری که دیگه نمیشه پیچوند

واقعا حلوی مادر شوهرت برنامه ریزی ولنتاین می کردید ؟؟؟ 😳😳😳😳 ایشون کمی اقتصادی هستن . کلا من ...

وای من اینجوریی دیووونه میشم الانم بسختی خودم کنترل میکنم که چیزی نگم

2706