2752
2734
عنوان

ترو خدا به دادم برسید دارم دق میکنم

| مشاهده متن کامل بحث + 739 بازدید | 69 پست
هرچی به شوهرم میگم اون زن انفالو کن میگه نمیکنم اگه خواهرش بهش بده طلاق زنت بده میده من تو این زندگی ...

ب اون خواهرشوهرتم حقشو بزار کف دستش نزار تنها گیرت بیارن خوردت کنن مرگ یه بار شیون یه بار بزار بدونه حد خودشو بدونه تو زندگیت دخالت بیجا نکنه عفریته😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
گوه نذاشتی دهنش به اون چه کاسه داغ تر از آش شده هر موقه عکس شوهرشو یکی استوری کرد و اینم تونست سکو ...

احتمالا نکبتی مجرده یا یه شوهربی غیرت داره ک بهش خیانت میکنه اینم عقدشو سر عروس بدبخت خالی میکنه وگرنه آدم نرمال یکمم نمیزاره ک زندگط برادرش با اینجور چیزا بهم بخوره

عین سگ ها هست اصلا کسی نمیاد خواستگاریش من سه سال عروسیشون هستم تاحالا نشنیدم وندیدم خواستگار بیاد و ...

همین دیگ نه ک شوهر نداره عقدشو سرتو خالی میکنه بدبخت ببین با شوهرتم زیاد لج نکن نزار خواهرشوهرت خوشحال شه شوهرتو با زبون خوب بگیر دستت بزار بسوزه بترکه ک جدا نمیشین 

خواهرشوهرم خیلی پرو هست میگه تو سیاست نداری اون بنده خدا عکس داداشم گذاشته نوشته داداش تولدت مبارک ت ...

نهههه میگفتی تو سیاست داری خواستگارات صف کشیدن برات میمیرن اگ داشتی یکیو پیدا کن عقدتو سر اون خالی کنی 

دارم خفه میشم این زندگی که این قدر ارزش زن خونه پایین واقعا باید چی کار کنم از این به بعد

عزیزم میدونم واقعا سخته ولی این شوهری ک تو میگی اول حسابی حدومرزتو با زبون خوش براش تعریف کن بدونه بعدم نزار خواهر شوهر عقده ایت ب هدفش برسه شوهرت ازت سرد شه به شوهرت بگو من میدونم تو از بین همه منو انتخاب کردی و منم از گذشتت خبر داشتم با تمام وجود بهت اعتماد کرم ولی خوشم نمیا و خط قرمز منه تو دوس داری سر این دخترا منو از دست بدی؟سر این حرفای بچکونه ک یه بچم داریم الان باید فکر آینده این بچه باشیم