2733
2739
عنوان

غذای نخوردن نوزاد

204 بازدید | 14 پست

مامانا بچه من ۶ ماهشه ولی اصلا علاقه ای ب غذا خوردن نداره فرنی بیسکویت مادر فرنی نشاسته  سوپ پوره میوه هرچی براش درس میکنم نمیخوره قاشق میزارم دهنش لباشو سفت میگیره ک نزارم دهنش وقتی هم ک با کلک و بازی دهنشو وا میکنم میزارم دهنش اوقش میگیره☹

چیکارش کنم کسی تجربه ای داره؟ بزرگ ک بشه خوب میشه؟؟؟من خودم خیلی خوش  اشتهام اما شوهرم بر عکس من،.

مثل بوےیاس اول صبحدیوانه ڪننده است، نگاهت...

بیسکوییت مادر زیادی زود نیست؟

اوایل اکثرا همینطورن تا دوسالگی دوروز خوبن دوهفته بد. کم کم درست میشن. 

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بیسکوییت مادر زیادی زود نیست؟ اوایل اکثرا همینطورن تا دوسالگی دوروز خوبن دوهفته بد. کم کم درست میشن ...

نمیدونم زوده؟؟ من ک چند باری دادم بش، اخه اصلا هیچ روزی خوب نمیخوره. خداکنه خوب بشه اصلا دوس ندارم بد غذا باشه

2731

غذاخوردن شما رو دیده  یا همش خوابش می کردی  پسر منم تا چند رور اول این طوری بود الان خوب شده 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
میدن ینی؟؟؟ چون شیر ک خوب میخوره وزنشم خوبه، ممکنه ندن؟؟

عزیزم تا یکسالکی اولویت با شیره.اصلا اصرار نکن بخوره.پسر منم همینطوره.دو سه تا قاشق بیشتر نمیخوره.فقط چسبیده بهم و شیر میخوره.وزنشم زیاده.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  
غذاخوردن شما رو دیده  یا همش خوابش می کردی  پسر منم تا چند رور اول این طوری بود الان خوب ش ...

اره همیشه موقعی ک غذا میخوریم بغلش میکنم قشنگ نگاه میکنه غذاهارو یا دنبال میکنه دستمون رو ک میزاریم دهنمون ولی خب خودش موقع غذا خوردن لباشو سفت میکنه تقریبا منم دو هفته ای هس شروع کردم براش

2740
عزیزم تا یکسالکی اولویت با شیره.اصلا اصرار نکن بخوره.پسر منم همینطوره.دو سه تا قاشق بیشتر نمیخوره.فق ...

نمیدونم‌والا بچه خواهرشوهرم همسن پسرمه اما میگف روزی ی پیاله غذا میخوره ☹ منم غصم میشه میگم نکنه بچم کاریشه 

نمیدونم‌والا بچه خواهرشوهرم همسن پسرمه اما میگف روزی ی پیاله غذا میخوره ☹ منم غصم میشه میگم نکنه بچم ...

عزیزم وزنگیریش کند میشه اون.تا یکسال بچه فقط با شیر وزن درست حسابی میگیره.نگران نباش گلم.مخصوصا که میگی وزنش هم خوبه.ولی شما کارتو ادامه بده.اصلا قطع نکن غذاشو تا عادت کنه.

خدایا به حق مادرم حضرت زهرا سلام الله علیها هر کسی که امضای منو میخونه حاجت قلبیشو بده و کمکش کن.توفیق خواندن نماز را بهش عنایت کن.یه صلوات برای ظهور و سلامتی امام غریبم بفرست لطفا عزیزم.دوستون دارم.حلالم کنید اگر توی تاپیکی دلتونو شکستم.  

پسر من اشتهاش خخیلی خوبه اما تازه هفت ماهگی یکم لعاب برنج دادم بعد دوهفته خیلی کم فرنی اینا اما دکترش میگفت تا جایی ک دوس داره شیر بخوره اصلن اصراری به غذا خوردن نکنید اگه بعد یک سالگی میل نداشت اون موقع نگران باش دختر خوار شوهر من سه سالشه هنوزم دهنشوسفت میبنده بزاریم میده بیرون

نمیدونم زوده؟؟ من ک چند باری دادم بش، اخه اصلا هیچ روزی خوب نمیخوره. خداکنه خوب بشه اصلا دوس ندارم ب ...

بله خیلی زوده.‌

اصلا نباید الان با طعمهای شیرین یا شور یا ترش غذایی بخورن همین باعث بدغذاییشون میشه و میلشون به طعم دار بودن غذا که مضره.

روزی یک تا دو وعده در حد چند قاشق مرباخوری غذا کافیه

عشق با انگشت های کشیده پیانو مینواخت...من پا به پای پونه های وحشی میرقصیدم... باران می آمد...بهارنارنجها همه مست...هوا هوای تو بود...🍀
عزیزم وزنگیریش کند میشه اون.تا یکسال بچه فقط با شیر وزن درست حسابی میگیره.نگران نباش گلم.مخصوصا که م ...

اره منم شنیدم غذاخور ک بشن وزن گیری شون کم میشه، اره خداروشکر وزنش عالیه انشاالله ممنونم عزیز

اره منم شنیدم غذاخور ک بشن وزن گیری شون کم میشه، اره خداروشکر وزنش عالیه انشاالله ممنونم عزیز

فدات عزیزم.نگران نباش.

اره همیشه موقعی ک غذا میخوریم بغلش میکنم قشنگ نگاه میکنه غذاهارو یا دنبال میکنه دستمون رو ک میزاریم ...

سعی نکن با بازی کردن بهش غذا بدی عادتش می شه وکم کم اذیت می کنه اسرار به غذا خوردنش هم نکن 

وزن اولیه 104😛اغاز رژیم 7اردیبهشت 1400🥴خداروشکر بعد یک سال 30کیلو کاهش داشتم 💃💪اغاز سال دوم رژیم 😍💪وزن فعلی 76😎هدف اول 70،🙃🙃 هدف اخر 68 هر زمان شد  😊😎  من می تونم چون می دونم 😂 یه زمانی چاق بودم همه می گفتن اوف چقد چاق وزشتی 😡منم با ارامش می گفتم درشت مجلسیم دوست دارم اینطوری 😎الان لاغر شدم همونا می گن وای لاغر شدی از ریخت افتادی 😒بازم من می گم دوست دارم می خوام مانکن باشم 😎من برا دل خودم زندگی می کنم نه به فکر ادمای هزار رنگ اطرافم 💪💪💪😎خدا جونم مرسی یه دختر  ناز ویه پسر جیگر بهم دادی باباشونو نگم دیگه خودت می دونی 😄😄😄😄 😍😍😍لطفا مواظب خانواده چهار نفره ما باش 😍😍😍 😍😍من یک دختر یک همسر  یک مادرهستم   به وجود خودم افتخار می کنم 😋   من یک خانه دارم یک خانه داره شاغل عاشق کارای هنریم کارم بافته بافت عروسک  لباس وشال وکلاه☺ برا سرانجام رسیدن کارم خیلی تلاش کردم 💪کلمه نمی تونم در فرهنگ لغات زندگی من وجود نداره😎 کاری نیست که نتونم انجام بدم من یک زن هستم 😊😊😊😊خدایی سوال کردی جواب می دیم ریپلای نمی کنی یه لایک بکن 
2706