2733
2739

بعدم فقط میشینه، خیلی کمم سینه خیز عقب عقب میره، بدنیا اومده بود خودش گردنشو نگه میداشت، خیلی نگرانم، بچه های شما کاراشونو کی انجام دادن، بنظرتون ببرمش دکتر؟

پسرم تو رو جونه مامان، بزرگ شدی مارو تنها نزار.

دختر خالم یک سال و یک ماه بوده دندون در آورده نگران نباش 

دنبال شادی هستی؟؟؟ ،خودت تلاش کن 😋😋مسلط به زبان انگلیسی و مدرس آموزشگاه 😋کلاس خواستید میتونید تو واتساپ ازم بپرسید(مخصوصا برای کنکور ) 🤗🤗🤗هزینش مهم نیست با خودتون .🤗🤗درباره نحوه رانندگی هم این جا هر سوالی بپرسید پاسخ میدم 💝💝
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

کمبود کلسیم نداره؟ دختر جاریم امپول کلسیم زد بعد دوهفته دندوناش دراومد ببر دکتر چکش کنه اونم ۱۱ماهگی دندون دراورد

1400/1/18 دومین فندوق مامان خوش اومدی تو دلم ... 1400/4/9 هلنا قشنگ من دخمل نازم .... یه مامان شاد و پر انرژی که جز شادی و خوشحالی و آرامش پسرم چیز دیگه ای مهم نیست ... خونه بهم ریخته مرتب میشه چای سرد شده رو میشه عوض کرد غذای یخ کرده رو میشه داغش کرد ظرفای نشسته بالاخره شسته میشن اما هیچوقت بچه هامون دیگه ۱ساله یا ۲ساله یا ۳ساله یا ........‌ نمیشن پس از لحظه به لحظه بزرگ شدنش لذت میبرم و سخت نمیگیرم ... پسر کوچولوی من مامان عاشقته  

سینه خیز رفتن و چهار دست و پا رفتن رو خیلیا ندارن و مهم نیست به موقع گردن گرفتن و نشستن و به موقع راه رفتن مهمه دندون هم دختر من تو یک سالگی درآوردش اولین دندونش رو نگران نباش

2740
سینه خیز رفتن و چهار دست و پا رفتن رو خیلیا ندارن و مهم نیست به موقع گردن گرفتن و نشستن و به موقع را ...

گردنشو بدنیا اومده بود خوش نگه میداشت، از ۸ماهگیم میشینه ولی هنوز راه نمیره، لثه هاشم خیلی وقته باد کرده ولی درنمیاد

پسرم تو رو جونه مامان، بزرگ شدی مارو تنها نزار.
گردنشو بدنیا اومده بود خوش نگه میداشت، از ۸ماهگیم میشینه ولی هنوز راه نمیره، لثه هاشم خیلی وقته باد ...

پس یه بچه طبیعی و سالمه گلم بچه دیدم بالای یه سال دندون درآورده البته کمبود ویتامین دی رو بخاطر سبک زندگیمونخیلیا داریم میخوای یه چک کن که دارو بدن بهش دختر منم یک سالگی درآوردش قبلش به دکترش میگفتم دیر شده چرا درنمیاره میگفت عجله نکن وقت داره