2737
2734

یک پسری به یکی گفت چقد هندونه میخوری اینا که هندونه پلاستیکین منطورش استیکر بود یدونه استیکر که هندونه میخوره رو گذاشته بود دختره منم گفتم خودتم یک زمانی همش میخواستم بگم هندونه گفتم عندونه میخوردی  پس تو هم پلاستیکی هستی گفت عندونه چیه بی ادب ضایع شدم  

(تیکر تولدمه) سگ مظهر وفاداریست...اما همیشه میگویند مثل سگ پشیمون میشی...آری همیشه اخر وفاداری پشیمانیست...

از یکی خوشم میومد رفتم با اکانت فیک بهش پیام دادم

بعد از کانال اصلی خودم(که فقط خودم هستم توش با اون اکانت فیک) یه چیزی براش فوروارد کردم

زیر پستم اسم اصلی اکانت خودم نوشته بود😐

فامیل بود فهمید منم😄

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

دخترم 3سالشه نمیدونم چرا از فاملیمون میترسه یبار تا دیدش سریع فرار کرد اومد پیشم منم میخواستم بچه رو آروم کنم جلو همه گفتم اع مامان چرا میترسی فلانی که هاپو نیست😂😂😂😂😂

همه ترکیدن از خنده خودم آب شدم 😂😂😂

عشق مقدس است و عاشق اهل خیانت نیست⁦❤️⁩ عاشق ناپاکی را به حریم پاک و مقدس دل راه نمی‌دهد 💚 هوس رانباید عشق نامید
2740
نیجه اخلاقی مراقب اکانت های فیک خود باشیم😂😂

آرهههه😂

یه بارم به مامانم دروغ گفتم که داخل شهرم(اجازه نداشتم جایی برم)در صورتی که تو راه جنگل بودم با دوستام😂

استوری گذاشتم یادم رفته بود مامانمو بردارم😐دیگه بقیه شو خودتون حدس بزنین😂

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...

بااجازه استارتر❤ببخشید گلم

از فردا میخوایم چله زیارت عاشورا بگیریم جزئیاتش توی تاپیکم هست اگه مایلین بیاین تاپیک آخرم اعلام کنین

انشاالله حاجت روایی همه🤲🏻❤

یه بار کار گروهی داشتیم تو دبیرستان بعد یکی از همکلاسیا خیلی اروم کارشو انجام میداد داشتم به دوستم میگفتم فلانی خیلی کنده بعد صدامو شنید برگشت با عصبانیت بهم گفت خودت ک.و.ن.د.ه هستی بی ادب کثافت

بزارین سلطان سوتی مال خودشو بگه من چون اسکیت بازم ی بار ی گروه از پسرایه محل دور هم جم شدن منم با کلی قیافه گرفتن با اسکیت اومدم با سرعت نور رد شم ک یهو تققققق با مخ افتادم وسطشون 😂😂😐😐

اینم ذکر کنم اولین بار بود ک تو زندگیم با اسکیت میوفتادم😐😐😐

بااجازه استارتر❤ببخشید گلم از فردا میخوایم چله زیارت عاشورا بگیریم جزئیاتش توی تاپیکم هست اگه مایلی ...

وایییی عزیزم چله زیارت عاشورا واقعا خوبه 

ولی من خودم ب شخصه بیشتر چله ایت الکرسی میگیرم ک عالی هستش