2737
2734
عنوان

به روش‌بیارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 46 پست
نه اصلا به روش نیار که خجالتش ریخته بشه . تا متوجه نشده که از کارش اطلاع داری بیشتر روی خودت کار کن ...

آره سعی میکنم ولی اصلا دلم‌نمیکشه برم سمتش بعد اینکاراش

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

اگه در حد فقط چت کردنه ولش کن ودیگه اصلا هم سروقت گوشیش نرو ،تو این زیرآبی ها باید فهمیده باشی شوهرت ...

دقیقا آخه اینایی که باهاش میپره اصلا خیلی افتضاحن خدایی نه قیافه نه چیزی شوهرم‌من ظاهر بینه خیلی به هیکل و قیافه اهمیت میده میگه چاق دوس دارم تپل‌گوشتی منم هیکلم خوبه ولی اینایی که میپره داغونن خدایی حتی قیافشون داد میزنه چین اینا

2728
کاش شرایط طلاق داشتم از دستش خلاص میشدم😞

😔😔😔😔😔💔💔

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
اسی یچی میگم نظر منه فقط هااا بنظرم شوهرت ک کلا مشخصه هرز میره تو هر کارم کنی اون کرم خودشو داره و ...

اره میگم خودمم همینکارو بکنم ولی از اینجا میسوزم که عین چی وفادار موندم اینم اینطوری میکنه

2738
یبار خیانت کرد باید میترسوندیشش یا درخواست طلاق میدادی بهش میگفتی میتونم کاری کنم  اون پشیمون ...

به یه ورش گرفته وگرنه بار اول ترسوندمش سری قبلم داشتم میرفتم که برم ولی نمیدونم دردش چیه

عزیزم قانون هست پدرشو درمیاره چوب به همه جاش هم میکنن تو فقط مدرک داشته باش پلیس فتا رد همه رو میزنه ...

نمیدونم بدجور دلم یه حامی میخواددختره فک نمیکنم غریبه باشه همشهریمونه شهرمون شهر کوچیکیه

اره میگم خودمم همینکارو بکنم ولی از اینجا میسوزم که عین چی وفادار موندم اینم اینطوری میکنه

وفا داری لطف ما ب طرف مقابلمون نیست.بلکه حقیه ک همسرمون ب گردنمون داره.اگ همسرت وظیفه نشناسه دلیل نمیشه تو هم عین اون باشی که.گر تو با بد بد کنی پس فرق چیست؟؟

تو بخاطر آرامش و وجدان خودت خیانت نکن وگرنه اون مردی ک من توصیفش رو شنیدم لایق هیچی نیست

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕
نمیدونم بدجور دلم یه حامی میخواددختره فک نمیکنم غریبه باشه همشهریمونه شهرمون شهر کوچیکیه

پس فعلا همون رویه سکوت رو ادامه بده ل روش نیار و با هوشیاری تا میتونی مدرک جمع کن بعد اقدام کن

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
هیلی آدم زرنگیه این چتم از دستش در رفته وگرنه موقعی که پیش منه واتساپشم حذف میکنه اسم منو قلب سیو کر ...

بابا تو دیگه کی هستی 😒

هزاااااااااار بار خیانت چندین بار چت دیدی از مرد متاهل بچه دار؟ موندی هنوز؟ 

دمت گرم بابا اینم نادیده بگیر دیگه😏

من بودم بچه رو میدادم ب خودش و میرفتم دنبال زندگیم

بابا تو دیگه کی هستی 😒 هزاااااااااار بار خیانت چندین بار چت دیدی از مرد متاهل بچه دار؟ موندی هنوز؟ ...

خب بذارم کجا برم وقتی جاییو ندارم؟نه خونه ی پدری نه حمایت مالی هیچی خودم و خودمم 

2706