2703
2553
عنوان

به روش‌بیارم؟؟؟؟

421 بازدید | 46 پست

شوهرم‌برای بار هزارم زیر آبی رفته و دیشب رفتم سر وقت گوشیش.یه چت مختصر بود که از حدود یک هفته پیش دیگه چتی نبود و آخرین چتشون بود شاید حذف کرده نمیدونم.به نظرتون به روش بیارم؟هی به دختره اصرار کرده بود با هم حرف بزنن امروزم آخرین آنلاین هردوشون یکی بود دارم میمیرم

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
ن بنظرم چون میزنه زیرش ی چیز محکم تر پیدا کن

هیلی آدم زرنگیه این چتم از دستش در رفته وگرنه موقعی که پیش منه واتساپشم حذف میکنه اسم منو قلب سیو کرده بود اسم اون دختره ی  عوضی رو هم اسم پسرمون

2714
چاره ای ندارم فعلا پشتوانه ای ندارم و مجبورم بمونم باهاش چون طلاق بگیرم اوضاعم خراب تر میشه خونه ی پ ...

برو دنبال کار. یکم پولایی ک بهت میده جمع کن. 

خدای ارحم الراحمین اگر تو بخوای میشه  بخواه برای من انچه را که دلم میخواهد  
بنظرت چرا با دخترا حرف میزنه؟ چی میگه تو چتاش؟ از مجردی این عادتو داشت؟

آره مجردی هم دوس دختر داشت ولی عاشقم بود کلا هر چند ماه با یکی دوسته قبلا مطمئن بودم‌فقط در حد چته ولی دیگه شک کردم نکنه جنسی هم‌باشه حالا عکس اینی که چت کرده باهاشم دیدم خدایی یه دختر سطح پایین و قیافش خدایی خیلی داغون تر از منه

خب پس چون موقعیتشو میگی که نداری به نظرم به روش نیار اما خودت حواست باشه مدرک جمع کن که یموقعی به روش بیاری که بتونی کاری بکنی الان چیزیم بگی شاید گردن نگیره یا اصلا گردن گرفت هم میگه یه چت ساده بوده و با این حرفا به نفع خودش تموم میکنه 

من اگ بودم زیرهمون ابی ک واسم زیرابی رفتی خفش میکردم😐😒

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
چی بگم اخه خدا نگذره از همچین ادمایی  به روش نیاری باز بدتر میشه

میگم نکنه کات کرده باشن چون دیگه پیامی نبود پیام عاشقانه هم نبود شوهرم یه اخلاقی داره خیلی شکاکه و کنترل‌گره این دختره رو هم سین جیم کرده بود اگه حذف میکرد یهو کل پیاماشو حذف میکرد ریسک نمیکرد فقط اینارو بذاره

2706