2733
2739
عنوان

به روش‌بیارم؟؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 421 بازدید | 46 پست

نه اصلا به روش نیار که خجالتش ریخته بشه . تا متوجه نشده که از کارش اطلاع داری بیشتر روی خودت کار کن که به سمتت بیشتر جذب بشه . 

دیروز تاپیک @لاریناز در همین رابطه بود خودت تاپیکش  بخون

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

میگم نکنه کات کرده باشن چون دیگه پیامی نبود پیام عاشقانه هم نبود شوهرم یه اخلاقی داره خیلی شکاکه و ک ...

پس اگه اینجوریه فعلا هیچی نگو 

هر چیزی ک برام میخوای خدا صد برابرشو به خودت بده😎👻

اگه در حد فقط چت کردنه ولش کن ودیگه اصلا هم سروقت گوشیش نرو ،تو این زیرآبی ها باید فهمیده باشی شوهرت دنبال چیه ،چه توقعی از اون زنها ودخترها داره ،سعی کن خودت توقعش رو براورده کنی 

اینارو نگفتم که به شوعرت حق داده باشم چون چاره ای نداری ،نادیده بگیری راحتری

2728
نه اگه واقعا با ب روش آوردن کار خاصی ازت برنمیادو گفتنش فایده ای برات نداره هیچ واکنشی نشون نده چون ...

بر اومدنش نه کاری از دستم برنمیاد دروغگوی قابلی هم هست الان یه ذره اخلاقش بهتر شده میگم نکنه به روش بیارم و اینم کات کرده باشه دوباره بره سر وقتش

از گوشیش فیلم بگیر که گوشی خودشه برو تو واتساپش و تو چتش و پروفایل دختره و حتی شمارش همش تو فیلم باشه

هر بار که بهش مشکوک شدیو چیزی پیدا کردی فیلم بگیر حدالامکان سعی کن به یکی هم نشون بدی گوشیشو شاهد داشته باشی برای روزی که دیگه نتونستی این وضعیتو تحمل کنی

اگر شرایطِ طلاق داری به روش بیار😔

اگر نداری و باید فعلا بمونی،خودت رو بزن به ندونستن😔😔

از خانه قدم به دنیای بیرون بگذارید در حالی که زنانگیتان پشت در جامانده است، تا انسانی در جمع حضور یافته باشد و اندیشه و گفتار و رفتار او مورد توجه و احترام قرار بگیرد نه جلوه‌های زیبای جسم و زنانگی‌ اش.(امام موسی صدر)
2740
خب پس چون موقعیتشو میگی که نداری به نظرم به روش نیار اما خودت حواست باشه مدرک جمع کن که یموقعی به رو ...

آره دقیقا میدونم منکر‌میشه و کاسه کوزه ها سر من میشکنه زرنگه اتو نمیده دستم این چتم نمیدونم فک کنم یادش رفته بود پاک کنه

اسی یچی میگم نظر منه فقط هااا

بنظرم شوهرت ک کلا مشخصه هرز میره تو هر کارم کنی اون کرم خودشو داره و اینجوری فقط خودتو اذیت میکنی.

شرایط جدایی رو هم ک نداری

پس کلا فعلا فکر کن نیست فقط به خودت و پسرت برس موهات رنگ کن ماسکای مختلف و اینا یه مدت شوهرتو زیاد آدم حساب نکن باهاش بد نباش ولی خودت و پسرت اولویت زندگیت باشین

به سوی الله بازگردید قبل از اینکه به سوی او بازگردانیده شوید...من مسلمانم اسلام دین کاملیست اما من نه اگه بدی از من دیدید از منه نه دین و مذهبم ولی اگه خوبی از من دیدید لطف خداست❤☕

یبار خیانت کرد باید میترسوندیشش یا درخواست طلاق میدادی بهش میگفتی میتونم کاری کنم 

اون پشیمون میشد هر بار هم خواست بکنه به یاد کار های تو میوفتد جرعت نمیکرد

از اول بگم بعد بیا بازخواست بکن از 1399.11.28 اینکاربری دست منه وقتی خواستی بری کارگاه بازی اینو ببین دیگه زر اضافی نزن
زورم نمیرسه خواهر میگم‌کاش برادری پدری داشتم میدادم پدرشو در بیارن

عزیزم قانون هست پدرشو درمیاره چوب به همه جاش هم میکنن تو فقط مدرک داشته باش پلیس فتا رد همه رو میزنه نگران نباش

با افتخار تتلیتی✌ توک با همه ب جز من مهربونی ی کمم منو نوازش کن💔  تو ک اروم جونی ی کم تو بغلت این تن خسته رو خابش کن تو ک بخای میتونی ....                                    مثلت ندیدم کاملا حست شبیه من وصله ی جون منی.   آرومه قلبم با تو انگار تو عزیزم خلسه یه روح منی💕جهنم خالیست،شیاطین همین جا روی زمین اند🔥😏😑من و تو باهم فرق داریم 😜 تو دنبال یه تیکه از کیکی 🍰 من دنبال دستور پخت شم😏🙈ن دوست دارم... ن ازت بدم میاد... میانگین که بگیری می بینی مهم نیستی :")
2706