2737
2739
عنوان

لاغری تا عید

133 بازدید | 16 پست

سلام خانوما من وزنم ۷۲ بود با قد ۱۶۰بعدها به دلایلی وزنم اومد پایین رسیدم به ۵۸ اما دلم میخاد کمتر بشم تورو خدا راه حل موثر بگین تا عید برسم به ۵۳و اینم بگم بخاطر مریضی فلوکستین مسخورم تاثیری تو لاغری داره ایا؟؟؟؟؟؟

تیکر بلند شدن موهام😍😍😍😍(۰۰۰۳)

شکر و قند و تنقلات و غذاهای بیرون رو کلا حذف کن

نوشابه اینا هم اصلا نخور

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

اسی تاپیک بامداد خمار رو بخون منم امشب یک کیلو کم کردم از 66 شدم 65

شاد ترین غمگین جهانم:(میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین؟ 🤗💝الهی به حق پنج تن آل عبا همه مستاجرا خانه دار بشن امین😔💔
باشه گلم امید خدا دعا کن کم کنم

انشالله عزیزم هممون میتونیم به خواسته هامون برسیم شک نکن😉

شاد ترین غمگین جهانم:(میشه واسه خونه دار شدنمون یه صلوات بفرستین؟ 🤗💝الهی به حق پنج تن آل عبا همه مستاجرا خانه دار بشن امین😔💔
اصلا هیچکدومو نمیخورم ولی کم نمیشم

استپ وزن نداری؟

اگر آرامش می خواهی مراقب مردم نباش ...اگر ادب می خواهی در کار کسی دخالت نکن...اگر پند زندگی می خواهی در برابر آدم های احمق سکوت کن...
منم ۱۶۰ ام ؛ وزنم ۵۷ ولی دوس دارم ۵۵ بشم ولی احساس ضعیفی میکنم 

بابام اینا میگن شبیه مرده هاشدی شوهرمم بهم میگه روباه😁مریض هم هستم مشکل معده دارم اصلا گشنم نمیشه ینی روزی یک وعده غذاهم ندارم اما دیگه کم نمیشم غصممیشه

تیکر بلند شدن موهام😍😍😍😍(۰۰۰۳)
اره گمونم وزنم ثابت شده

یه سر برو پیش کارشناس تغذیه به نظرم