2733
2739
عنوان

مشکلتو ب کسی نمیتونم بگم.بیاید تورو خدا.لطفا خانمهای متاهل بیان

| مشاهده متن کامل بحث + 1243 بازدید | 47 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خیلی برام پیش اومده ب ی ورتم نگیر میشینه سرجاش

برادرشوهرمه میترسم مستقیم به شوهرم بگم.

اما با بدگوییام الان تقریبا سه چهار ماه یکبار ریخت عنشو میبینم

خواهش میکنم بخاطر ما ام که شده رعایت کنید.ماسک.دستکش و...
نمیشه. برادرشوهرمه. لعنت بهش توصیه نکبت. میترسم به شوهرم بگم که تا امید بشه یا یه اتفاقی بیوفته. ...

عزیزم اصلا راجع به برادرش به همسرت بد نگو چون خودت بده میشی

سعی کن با سیاست و به مرور زمان کاملا طرف مقابل رو از خودت دور کنی کار آسونیه اصلا فکر کن همچین شخصی وجود خارجی نداره چه باشه چه نباشه

2731
اصلاااا حسابش نمیکنم. وقتی حرف میزنم اصلااا بهش نگاهم نمیکنم. اما احساس میکنم اینجور بیشتر سعی می‌ ...

ازش دوری کن . تو جمعایی که هس نرو

... سلامتی امام زمان صلوات ....... ما ابد رو در پیش داریم هستیم که هستیم            .....                                           Bize göre değil bizim için değil
عزیزم اصلا راجع به برادرش به همسرت بد نگو چون خودت بده میشی سعی کن با سیاست و به مرور زمان کاملا طر ...

اسون نیست.

آخه طرفم خیلی آدم عجیبیه.

دقیق این ی خواهر شوهره.

جیک تو جیک مادرشه.

بعد خیییییلیی زرنگه.

بالاخره مجبوری ام‌شده چند ماه یکبار کیبینمش.

توجهمو جلب می‌کنه.

جلوش واااقعا بدترین رفتارو باش دارم.

حتی گاهی حرفم میزنم من بهش تیکه م مین ازم و برعکس.

اندازه ی شاه به شوهرم احترام میزارم.اما تو خلوت خودم گاهی یادش میوفتم.

خیلی از خودم عصبانیمیشم

چی بگم والا. مثل ی مااار میمونه بس که زرنگه.

حواست خیلی باشه ها

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
2740
شاید حساس شدی

ی شب تفریح رفتیم بعد بچه من و جاریم بینمون بود.بعد شب من بچه م تا صبح باید شیر بخوره عادت داره به سینه م بعد من پتو کشیده بودم رو خودم نصف شب حس کردم که چشمو باز کردم اون سرشو بلند کرده و رفته عقب منو دید میزنه.

اما الان همش میگن نکنه تو خواب و بیداری بودم خواب دیدم.

دارم دیوونه میشم.

بعد همش اصرار می‌کرد که بازم بریم فلان جا شب بمونیم.

من بچه م رو بهونه کردم و اجازه ندادم بریم.

مث خوره مغزمو داره میخوره

اسون نیست. آخه طرفم خیلی آدم عجیبیه. دقیق این ی خواهر شوهره. جیک تو جیک مادرشه. بعد خیییییلیی زر ...

اشکال نداره کار شیطانه میخاد اذیتت کنه نترس عزیزم❤

اگر دو نفر را همزمان دوست داری، دومی را انتخاب کن. چون اگه واقعا اولین نفر را دوست داشتی، عاشق دومی نمی‌شدی♥️
ی شب تفریح رفتیم بعد بچه من و جاریم بینمون بود.بعد شب من بچه م تا صبح باید شیر بخوره عادت داره به سی ...

عزیزم باید خیلی حرومزاده باشه فکر نکنم بیشتر برادرشوهرا رو زنداداششون غیرت دارن مواظب باش ولی بدبینم خیلی نباش

ی شب تفریح رفتیم بعد بچه من و جاریم بینمون بود.بعد شب من بچه م تا صبح باید شیر بخوره عادت داره به سی ...

دیگه چه چیزهای پیش امده

عزیزم باید خیلی حرومزاده باشه فکر نکنم بیشتر برادرشوهرا رو زنداداششون غیرت دارن مواظب باش ولی بدبینم ...

خیلی نکبته.

و از اوناست که جوری رفتار میکنم همه فکر میکنن خیلی آدم خوب و دلسوزیه

نبینش اصلا، هرچه کمتر ببینیش کمتر ب این موضوع فک میکنی و فراموش میشه کم کم، رفت و. آمد نکن، اگر دیدیش خیلی سرد سلام کن بدون احوال پرسی و بعد برو خودتو جای دیگ مشغول کن، اهمیت نده 

عزیزم باید خیلی حرومزاده باشه فکر نکنم بیشتر برادرشوهرا رو زنداداششون غیرت دارن مواظب باش ولی بدبینم ...

نه گلم اصلا اینطوری نیست همه مثل هم نیستن ادم عوضی همه جا هست 

2706