2733
2734
عنوان

دختره تو کوچه جیییغ میزنه کمکم کنین

| مشاهده متن کامل بحث + 17817 بازدید | 191 پست
چه ربطی داشت  دختر ساعت ۱۰ شب چیکار میکنه بیرون ازخونه؟ اونم دختربچه

ربطی نداشت ؟

داره میگه پسرا دنبالشون بودن اون کاربر گفت دختری که تا این ساعت بیرون باشه معلومه چیه منم گفتم پسر نوجوانی که این ساعت بیرون هست هم معلومه چه هرزه ای بار میاد که نیفته دنبال ناموس مردم 

هیچی اقا داییم رفت بیرون با سیس هادی چوپان.  مامانمم دنبالش که نری خودتو بندازی وسطططط مثل شهی ...

دخترا باید از داییت بیشتر میترسیدن😂

مخالف نظرمی ریپ‌ نزن روم چون نظرت واسم‌مهم نیس ممکنه یه چی بگمت تاتهههه‍ههه بسوزی🤪😂          مغز من توالت نیس بیایی توش بر. ری. نی.  چون منم سیفونو میکشم روت میشورم‌ بری پایین بادوستات🤪😂        👈 (دوستان عزیزم‌:اینحاخیلیاالبته بهم لطف دارن منم دوستشون دارم .امضام‌بخاطر یه عده دیگه‌هست که‌بخاطربی ادبی اونا، من همش تعلیق میشم😚🥰 )
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
ربطی نداشت ؟ داره میگه پسرا دنبالشون بودن اون کاربر گفت دختری که تا این ساعت بیرون باشه معلومه چ ...

ربطی نداشت گلم 

دختر زیر ۱۸ سال باید فوقش تا ۷ و ۸ خونه باشه 

پسر فرق داره 

دختر جنسش ظریفه 

لطفا لایک نکنید♥️🌸  نه تو می مانی،نه اندوه و نه هیچ یک از مردم این آبادی به حباب نگران لب یک رود قسم و به کوتاهی آن لحظه شادی که گذشت غصه هم خواهد رفت آن چنانی که فقط خاطره ای خواهد ماند...🤍🕊

بعد دیدیم یه خانواده دیگه هم زناشون مانتو روسری تن کردن ریختن بیرون. اصلا یه وضعی. 

بعد مامانم میگفت کسی زنگ زده به پلیس یا من بزنم. 

بعد هیچی دیگه کاشف به عمل اومد دختره سگش فرار کرده بود میگفت کمک کنین سگمو بگیرم  

اون پسرا هم داشتن می دویدن دنبال سگه  

دختری که تا الان بیرون باشه از این بهتر نمیشه

ینی چی؟..دختر چون دختره حق نداره شب ازخونه بره بیرون؟؟من کاری به شخصیتای حرفای استارتر ندارم

چرا فک میکنید جنسیت دختر نباید شب بره بیرون؟؟؟؟

مواظب‌ تایپ‌ کردنت‌ باش‌،‌پشت‌ هر اکانت‌ یه‌ قلب میتپه❤️ (این کاربر منتظر روزیه که بیاد تایپک بزنه:بچه ها دیدید شد؟؟😍شمایی ک امضامو خوندید میشه یه صلوات ب نیتم بفرستید؟فرستادید بگید منم واستون میفرستم:)))روز‌محشر به خدا خواهم گفت/ آنکه از من تو گرفتی همه ی جانم بود 💔🌱
2706