2733
2739
عنوان

قصدبارداری

83 بازدید | 16 پست

بچه ها من یه پسر۶ساله دارم تازه تصمیم گرفتیم دوباره اقدام کنیم واقعیتش خییلی استرس دارم هم خودم هم همسرم بچه اولمو ۱۹سالم بود ۷ماه بعدعروسی خیلی یهویی باردارشدم اصلا نفهمیدیم چیشدهیچی حالیم نمیشدولی اینو خیلی استرس دارم هم ازکرونا میترسم هم کلا ازبارداری😔لازمه قبل اقدام برم دکتر؟

وجدان،صدای خداست...

خدا پسر منم ششسالشه منم خیلی مرددم و استرس دارم یعنی دوبه شکم .دوست دارم قصد هم دارم اما میترسم

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خدا پسر منم ششسالشه منم خیلی مرددم و استرس دارم یعنی دوبه شکم .دوست دارم قصد هم دارم اما میترسم

منم فکر کنم چون فاصله زیاد شد بین بارداری اینجوری میشه ولی دیگه دیر میشه نیاریم 

وجدان،صدای خداست...
2731
منم فکر کنم چون فاصله زیاد شد بین بارداری اینجوری میشه ولی دیگه دیر میشه نیاریم 

میترسم خجالتمم میاد چون پسر اولم بیشفعاله همه میگن بیچاره تو خیلی شیطونه میترسم دومی رو بیارم مسخرم کنن 

هر وقت فقر درونی شدیدتر باشه نمایش بیرونی بیشتره،  رنج نباید تورا غمگین کند این همان جایی هست که اغلب مردم اشتباه میکنند. رنج قرار است تو را هوشیارتر کندکه زندگیت نیاز به تغیر دارد چون انسان زمانی هوشیار میشود که زخمی میشود رنج نباید بیچارگی رو بیشتر کند رنجت را تحمل نکن رنجت را درک کن این فرصتی است برای بیداری وقتی اگاه شوی بیچارگیت تمام میشودسخت هست هم زیستی دائم با کسانی که دغدغهایت را نمیفهمند اما عزیزان تو هستند
یه آزمایش کلی بده ، مشکلی بود برو دکتر ، قبلشم اسید فولیک بخور ، توکلتم بر خدا باشه چیزی نمیشه انشاا ...

اتفاقااسیدفولیکو شروع کردم آخه میگن قبا اقدام یکی دوماه بخوری احتمال دختر شدن هست ولی باید برم ازمایش از پاپ اسمیر میترسم تاحالا انجام ندادم لازمه به نظرتون؟

وجدان،صدای خداست...
میترسم خجالتمم میاد چون پسر اولم بیشفعاله همه میگن بیچاره تو خیلی شیطونه میترسم دومی رو بیارم مسخرم ...

وا به کسی چه ربطی داره الان دیگه همه بچه ها بیش فعالن والا یکم که بچه زیاد شلوغ کنه دکترا میگن بیش فعاله خواهرزاده منو ابجیم بردش دکتر دکتره گفته بیش فعاله شدیده باید قرص بخوره آبجیمم ندادبهش ماشااللا الان حافظ کل قرآنه انقد که باهوش وباادبه 

وجدان،صدای خداست...
2738

حتماازمايش پاپ اسميربدين وچكاب كلي بشين .فوليك اسيدهم همزمان بااقدامتون شروع كنين .يك دكترحتمابرين ببينين عفونتي چيزي نداشته باشين .ايشالله كه يك وروجك خوشكل دامنتون رومجدداًسبزكنه🥰

arsalanفندق مامان💋
حتماازمايش پاپ اسميربدين وچكاب كلي بشين .فوليك اسيدهم همزمان بااقدامتون شروع كنين .يك دكترحتمابرين ب ...

عزیزم مرسی دعات خیلی به دلم نشست🥰

وجدان،صدای خداست...
وا به کسی چه ربطی داره الان دیگه همه بچه ها بیش فعالن والا یکم که بچه زیاد شلوغ کنه دکترا میگن بیش ف ...

خدا حفظش کنه انشاالله . کلا من تو امپاس موندم

انشاالله هرچی صلاحتونه من که تک فرزندی اصلا دوس ندارم 

اره بچه دوتا خیلی خوبه . انشاالله شما هم به سلامتی باردار بشید