2737
2739
عنوان

جوش های صورت

142 بازدید | 26 پست

سلام خانما شب تون بخیر...من یه مدت صورتم شروع کرده جوش زدن و دکتر رفتم بهم قرص راکوتان داده ...کسی استفاده کرده میشه بهم بگید راضی بودید یا نه مرسی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بجاش دمنوش شاتره و کاسنی بخور هفته ای دوبار هم بخور بابونه

جای جوش چی خوبه واسش

هیچی به اندازه جاری زشت به آدم  اعتماد بنفس نمیده با خودم  عهد بستم  به هیچ عنوان داخل تاپیک های  ناراحتی و انرژی - نرم، هیچی مهم تر از آرامش ذهنِ عزیزم نیست آخه جدیدا مد شده میرید بیرون جشن تفریح مهمونی و مسافرت ، کرونارو این ور اون ور جابجا میکنید توجیه همتونم اینه که ما با رعایت پرتوکل های بهداشتی رفتیم تفریح آره جون عمتون کاش نسل انسان های بی‌شعور زودتر منقرض میشد🤣

جا جوش هام مونده ...کسی از این قرص استفاده کرده تو نت خوندم بعضی نظر ها عجیب داده بودن که احتمال داره آینده رو بچه اثر بذاره مشکل براش پیش بیاد..دکتر بهم گفت تا مدت ها نباس بذار باردار بشی ..ولی من از بعدش میترسم 

شما این قرص رو بخوری جوشات میره ولی مریضی های بدی میاد سراغت مثل بیماری های کلیوی کبدی و اینا 

من ترجیح میدم صورتی پر از جوش داشته باشم ولی سلامتیم رو از دست ندم بالاخره یک دوره ای داره باید تحمل کرد نهایتش تا سی سال هست

2738
حرف نداره تنها راه درمانه جوشه که ای کاش زودتر کشف میشد بعد سالها راحت شدم 

استفاده کردی گلم راضی بودی چند وقت استفاده میکنی..دکتر بهم گفت شاید دو هفته اول هر چی جوش داری بزنه بیرون ولی نترس 

شما این قرص رو بخوری جوشات میره ولی مریضی های بدی میاد سراغت مثل بیماری های کلیوی کبدی و اینا  ...

دقیقا👌

کلا جوش هم از کبد ناسالمه که شاتره و کاسنی دم کنه بخوره درست میشه سبزیجات زیاد مصرف کنه

گویند خدا همیشه با ماست.ای غم؛نکند خدا تو باشی؟!
شما این قرص رو بخوری جوشات میره ولی مریضی های بدی میاد سراغت مثل بیماری های کلیوی کبدی و اینا  ...

من واسه همین میترسم که بخورم .....قطعا ترجیح منم همین ..ولی هر جا میرم همه میگن وای صورت چرا این طور شده خیلی بد شده که 

استفاده کردی گلم راضی بودی چند وقت استفاده میکنی..دکتر بهم گفت شاید دو هفته اول هر چی جوش داری بزنه ...

هفت سال پیش 

هرماهم آزمایش کبد دادم و انزیمام نرمال بود 

هبچ مشکلی ندارم و باردارم 

2706