2737
2739
عنوان

از الان اضطراب اتاق عمل دارم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 1905 بازدید | 91 پست
بچه خواهر خیلی عزیزه خیلیییببییی(ولی دلم واسه خواهر زادم تنگ شد)

خیییییییییییییییییلی من بیشتر از مامانش ذوق دارم کلی وسیله براش گرفتم 😃😃😃😄😃دعا کن سالم به دنیا بیاد

میشه واسه سلامتی تو دلیم ی صلوات بفرستین؟ 🙂⁦♥️⁩
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چند بار سز شدی که میگی خوبه؟؟

من نگفتم سزارین خوبه

اتفاقا طرفدار پر و پا قرص زایمان طبیعی هستم

گفتم جراحیو خیلی دوس دارم خیلی خوبه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2731

وااای من لحظه شماری میکنم برای زایمان. ترس نداره که

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد❤از خدا میخوام هیچ بچه ای هیچ کجای دنیا مریض نشه🍂خدا جونم بابت تمام گناه هایی که کردم و تو رو اون لحظه بالاسرم ندیدم توبه 😔 میشه برام صلوات بفرستین که خدا گناهامو ببخشه 😢🥀
تا حالا سز شدی؟  تا آدم سابق شی طول میکشه کارای با کارای دوتا بچه

من نگفتم سزارین خوبه

اتفاقا طرفدار پر و پا قرص زایمان طبیعی هستم

گفتم جراحیو خیلی دوس دارم خیلی خوبه

مدیکال استیودنت که میگن منم 😜... نوروسرجن آینده 😐 ۷ سال عمومی بخونیم ۲ سال طرح عمومی ۵ سال تخصص ۲ سال طرح تخصص ۲ سال فوق تخصص بعدم مستقیم برم خانه سالمندان .... اینم شد خلاصه بیوگرافی یه پزشک
2740
منم همین‌مشکلو دارم.باوجودیکه هنوز باردارم نشدم غصه عمل دومم منو گرفته.... بدحوری استرس و... میگم دی ...

وای کارای دخترمم هست کاش بیهوشم کنن شما بی‌حسی بودی؟ 

آنچه مرا نکشد نیرومندترم خواهد کرد    

از درد وحشتناک طبیعی که ترسناکتر نیست ، میری بستری میشی راحت بچتو بغلت میدن ، بعدشم پمپ درد و شیاف دردتو خییلیی کم میکنه 

گَر نگهدار من آنست که من میدانم،🌹شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد🌾

منو سر سقطم یهویی و بدون آمادگی قبلی بردن اتاق عمل از ترس داشتم میلرزیدم. خدا اون تکنسین اتاق عمل رو خیرش بده، دستمو گرفت و کلی دلداریم داد تا عملم تموم بشه. 

امروز روز منه    
اخه من بیهوش قرار نیست بشم یعنی همه اتفاقات را میفهمم😥😥😥

خوب بفهمی . چی میشه مگه . چشاتو ببند و سعی کن حواستو بدی به چیزای خوب

به داشته ها،  موقعیت ها و آدم های خوب زندگی ام فکر میکنم .‌به هر چیزی که دنیای من را زیبا و حالم را خوب میکند و میخندم . به روی تمام روزهای خوبی که در راهند و آرزوهای قشنگم که برآورده خواهند شد ...
2706