2752
2734
عنوان

نذری ک ۱۰۰٪ جواب میده بی برو برگرد

7802 بازدید | 201 پست

بچه هاچن وقت پیش یکی بهم گفت راجب این نذر من خودمم باور نمیشد فک میکردم شدنی نباشه یا شاید خیلی طول بکشه و خدایی نکرده ناامیدشم اما خب گفتم حالا یه امتحان میکنم وقت زیادی نمیگیره ک نشدم ک حتما مصلحت خدابوده البته دوتاحاجت جدا و دوتا نذر جدا کردم ک بدونم از کدوم حاجت گرفتم امیدوارم منظورم و درست گفته باشم چون نتیجه گرفتم گفتم بیام بگم بهتون ان شالله حاجت بگیرین منم دعاکنین

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

بگو دیگه 

کارخوبه خدادرست کنه سلطان محمود خر کیه ..بِحَقِّ یس وَ الْقُرآنِ الْکَرِیمِ وَ بِحَقِّ طه وَ الْقُرآنِ الْعَظِیمِ یا مَنْ یَقْدِرُ عَلَی حَوائِجِ السّائِلِینَ یا مَنْ یَعْلَمُ ما فِی الضَّمِیرَ یا مُنَفِّسَ عَنِ الُمَکُرُوبِینَ یا مُفَرِّجَ عَنِ الْمَغْمُوْمِینَ یا راحِمَ الشَّیْخِ الْکَبیرِ یا رازِقَ الطِّفْلِ الصَّغِیرِ، یا مَنْ لا یَحْتاجُ اِلَی التَّفْسِیرِ صَلِّ عَلَی مُحَمَّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ افْعَلْ بِی کَذا وَ کَذا به جای«و افعل بی کذا و کذا» حاجات خود را ذکر کنی/برخاتم انبیا محمد صلوات💖💖💖💖💖 يا مَنْ اِذا تَضايَقَتِ اْلاُمُورُ فَتَحَ لَنا باباً لَمْ تَذْهَبْ اِلَيْهِ اْلاَوْهامُ، فَصَلِّ عَلي مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَافْتَحْ لِاُمُوريَ الْمُتَضايَقَةِ باباً لَمْ يُذْهَبْ اِلَيْهِ وَهْمٌ، يا اَرْحَمَ الرَّاحِمينَ.

😐

چرا نمیگی

زیر لفظی میخواهی 🙂

خواهرم دنیا بی تو چقدر خالیست 🖤 #یه_نصیحت‌_دوستانه‌🤔 می‌دونی رفیق؛حقیقتش‌ اینه که هممون‌ یه روزی پیر میشیم‌...نه چهره‌ای که الان داریم برامون می‌مونه نه این بر و بازو‌ و هیکلی‌ که احیاناً به هم زدیم!☝️اون روزی که این سرمایه‌ها از دست بره، دیگه فقط خاطره‌هایی که باهاشون‌ ساختیم مهمه‌...👈 اینکه‌ هیکل و قیافه و از همه مهم‌تر دلمون رو برای چی گذاشتیم وسط ؟؟❌برای رابطه‌های نادرست؟❌برای آدمای نادرست؟❌برای کارای‌ نادرست؟چند ثانیه خودِ پیر‌ و از رنگ و رو افتاده‌‌مون رو تصور‌ کنیم؛ چی از دست دادیم تو این‌ سال‌ها...؟؟ درست زندگی کنیم،همونطور که خدا ازمون خواسته...

خبببب 🙋🏻‍♀️

مَرا هزار امید هست و هیچکدومِش ديگه تو نیستی😎                                                                                   دید هرکسی به دنیا متفاوته و همین تفاوت دیدگاه ها زندگی و صحبت ها رو جذاب میکنه، پس نگاه هیچکس به زندگی غلط نیست، چون ما هنوز از خیلی اتفاقایی که تو این دنیا رخ میده خبر نداریم😉😊

خب

حیوونا آفریده های زیبای خدا هستن که همیشه میشه ازشون یاد گرفت میشه باهاشون شاد شد منم یه گربه ملوس دارم اما خب یه بار که تاپیک زدم گفتن تو این سایت تاپیک زدن ازشون ممنوعه بخاطر مغایرت با فرزندآوری😐اولا که تضادی نداره دوما همه قرار نیست زیاد بچه بیارن😑 یه بار تو تلویزیون یه زیرنویس خوندم که تک فرزندها احساس تنهایی و افسردگی و ... دارن لطفا حداقل نگید بخاطر کمبود نیروی کار بچه بیاریم ! یا اگه یک بچه بیاریم متهم بشیم به خودخواهی ! همه اینا رو نوشتم که بگم بچه نعمته ولی برای پدر و مادری که عاشق هم باشن اعصاب فرزندداری رو داشته باشن و در کنارش امکانات مادی نه اینکه توی چهل سالگی مستاجر باشن و هر سال بخوان دلهره داشته باشن که چقدر به اجاره بها اضافه شده.. من وقتی میبینم پسر شش ساله دور میدون اصلی شهرم با یه ترازو میشینه وقتی صدای موتوریای زباله گرد که میان سراغ سطل آشغال نزدیک خونمون میشنوم وقتی ماشین یه معلم پرایده و ماشین یه بلاگر پرادو وقتی مشکلات خودمو میبینم و احتمال میدم برای بچم دو برابر بشه همینا روی تصمیم من برای تعداد فرزندی که بیارم تاثیر میزاره با صد میلیون هم چیزی حل نمیشه .. من نمیگم ما هم استعمارگر بشیم تا اقتصادمون مثل امریکا و اروپا بشه چون ما همین منابع طبیعی خودمون به باد ندیم خیلیه😄.  اما اون بچه رو زن میاره همون زنی که اینجا هر روز داره از مشکلاتش میگه ولی کسی نیست که بهش گوش کنه و وقتی خواست سقط کنه یه نفر پیدا میشه که بگه سقط برای سلامتیش بده ! بنظر من این سیاست به فرزندآوری ضربه بیشتری میزنه تا سگ و گربه😁

همینه که من تاپیکشو زدم

فک کنم بلاخره دارم بیخیالش میشم ! موو آن کردم ازش !          افراد زیر 18 سال ، از نظر من شما حق ندارید تو این سایت باشید چون مناسب سنتون نیست ، اگر هم هستید به خودتون مربوطه ولی پست های منو ریپلای نکنید و توی تاپیک هام شرکت نکنید ، آفرین
2706