2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 110862 بازدید | 503 پست

اخلاقت شبیه منه .ادم منطقی هستی و خیلی عذاب وجدان داری ـمن یکار اشتباه میکنم بعدش خیلی خود خوری میکنم .نمیتونم قضاوتت کنم بگم الان چکاری درسته .ولی اگر واقعا میتونی خیانت همسرتو فراموش کنی و به روش نیاری ادامه بده 

وگرنه اول از همه خودتو نابود میکنی 

ما کوچیکا خدامون بزرگه...
تقصیر منم بوده 

عزیزم الان مهم اینکه دختر بمونی تا اگه ازش باز خیانت دیدی بتونی جدا بشی و شناسنامه جدید بدون اسم همسرت بگیری

یکی‌ جدی ‌بودنش ‌به دل آدم میشینه، یکی خوش اخلاق بودنش.. یکی سرسنگینش به دل میشینه، یکی شیطونش! یکی کم حرفش دوست داشتنیه.. یکی پرحرفش! اگه ادای کسی رو دربیاریم جذاب نمیشیم مسخره میشیم، شبیه خودت باش مگه خودت چشهシ راستـی..همیشه لبخند بزن، لبخندت یا باعث شادی آدما میشه یا آزارشون، میخوام بگم در هر دو صورت تو برنده ایシ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

سلام عزیز!! من فقط یه جمله بهت میگم ومیرم مول بقیه دوستانی که عمیقا برات ناراحت شدن و خواهرانه نظرد ...

خیلی زیبا گفتید

این یه اعتیاد و ترکش نمی کنن 

من ادمی رو میشناسم قبل ازدواجش هوس باز بود بعد عاشق زنش شد و ازدواج کردن حالا بعد دو تا بچه صبحا که زنش سر کار زن میاره خونش 

نمی دونم اون زن بیچاره خبر داره یا نه 

یا اگه خبر دار بشه چکار می کنه چون دو تا بچه داره

این ادما مریضن و اکثرا علاقه ای به درمان ندارن چون از مریضیشون لذت میبرن

الان موقعیت فوق العاده ای برای طلاق داری و چون باکره ای حتی اسمشم می تونی از شناسنامه ات بر داری

شاید بعدها حسرت این روزتو بخوری که چرا جدا نشدی

تدبیر کند بنده و تقدیر نداند/تدبیر به تقدیر خداوند نماند💓 
توروخدا دعا کنید برام همه ادما مثل هم نیستن

دوست من چن صفحه اول که تعریف کردین رو خوندم شما گفتین خانوادتون آدمای با آبرویی هستند طلاق کمرشون رو.... من خدای نکرده قصد توهین به خانواده همسرتون رو ندارم.. اما خانواده با ابرو تمام سعیش رو برای تربیت فرزندانش میکنه وقتی بچش به زنا رو آورده حتما کم و کاستی وجود داشته چون این مسئله در خانواده خودم بوده بهت میگم برادر شوهر من بسیار کمبود عاطفی داشته در زندگیش اطرافیان گفتند که بخاطر اینکه شرایط ازدواج نداشته به سمت زنا رفته بعد از مدتی با جاری من ازدواج کرد سراسر زندگیش بحث و قهر و دعوا بود بخاطر خیانت  که متاسفانه این اواخر خانومش متهمش کرد به خیانت جنسی بعد 12 سال با دو تا بچه جدا شدند امیدوارم همسر شما عادت خودش رو ترک کرده باشه

2742
خیلی زیبا گفتید این یه اعتیاد و ترکش نمی کنن  من ادمی رو میشناسم قبل ازدواجش هوس باز بود بعد ...

لطف دارید گلم🌷 

بله متاسفانه همینه 

وحقیقته تلخیه 

موارد بسیارن تو جامعه نمونه همین ادمی که میگید!واقعا شرایط سختیه 

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
میدونم درست ترین کار طلاقه که جونمو بردارم برم دنبال زندگیم،ولی این خودخواهیه ،من باید تمام تلاشمو ب ...

هركس زندگي خودش رو داره عزيزم هركس مسئول اعمال خودشه 

ايشون با دروغ باهات وارد ازدواج شد با دروغ تنت و لمس كرد وقتي قول داد بازم زد زيرش و تكرارش كرد

بااينكه ميدوني هر لحظه ممكنه باكسي ديگه باشه و كنارته و ذهنش جاي ديگست اذيت نميشي؟ بخواي بري توي زندگيش اون بره سراغ اينو اون وو بشين لحظه هات وبراش بسوزون 

الان باكره اي الان جون تري الان نسبت به چندسال ديگه قبراق تري ميتوني زندگيتو عوض كني الان همچنان ميتوني طناز باشي

زنا از مرور زمان پير نميشن شكسته نميشن هر بي مهري هرخيانت هر بار دلشون ميشكنه تابيده تر ميشن 

از خط قرمزات گذشته ببين چند بار از روي دلت رد شده ؟ چرا شانس بدي تا خرد ترت كنه 

ببوسش . دفترشو ببند بزارش كنار

اگر نگراني خانواده ي خالت بگن ديدي بااون نتونست با توهم نميتونست 

به همه بگو شوهرم فردِ خائني بود  

موافقم باهات جون وعمر و وقتش و براش تلف ميكنه 

و مهمترین قسمت قضیه اونجاست که تمام ذهنش درگیر این ماجرا میشه و لطمه روحی بدی میخوره .فکر نمیکنه بتونه با این قضیه کنار بیاد .من واقعا نمیتونم .اصلا طاقت ندارم ببینم شوهرم حتی داره در مورد کسی حرف میزنه چه برسه به اینکه باهاش رابطه هم داشته باشه 

حاجتم اینه امام رضا ضامنم بشه تا منم به آرزوم برسم 😢
2738