2733
2739
عنوان

بچه ها شوهرم😪

| مشاهده متن کامل بحث + 110862 بازدید | 503 پست
مرسی عزیزم ،خداشوهرتو سربه راه کنه من دلم خیلی شکسته میدونم دعام مستجاب میشه و برای همه زنایی مثل تو ...

اینجور آدما سر به راه نمی شن 

خودتو گول نزن

اعصابم بهم‌ریخت 😡😡😡

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

یعنی تا آخر عمرت میخوای همش چکش کنی ببینی بهت خیانت میکنه یا نه؟

میخوای هر بار که دیر اومد فکر کنی الان با کیه و چیکار میکنه 

میخوای هر بار که سرش تو گوشی بود بگی یعنی الان داره چیکار میکنه با کی حرف میزنه

میخوای همیشه تو شک و تردید و حرص و جوش زندگی کنی؟

میترسی خانوادت سرافکنده شن؟ طلاق بده؟

به مادرت بگو به خانوادت بگو

بهترین مشاور خانوادته چون هم تو رو خوب میشناسن هم تجربه بیشتری دارن 

دوباره برنمیگردی به این روزات 

بی خیال دنیا تو فقط واسم بخند                                   اگه دنیا بد شد بی خیال بازم بخند 

سلام عزیز!!

من فقط یه جمله بهت میگم ومیرم مول بقیه دوستانی که عمیقا برات ناراحت شدن و خواهرانه نظردادن!

گلم اینو بدون ادمی که اهل روابط جنسی متعدده!!ادمی که طعم چندین شریک جنسی رو چشیده

ادمی که تنوع طلبه!!!(ربطی نداره احساسی این روابط از رو هوسن!!!هوس که بدتره!!!زن و مردم نداره اینا مریضن یجور اعتیاد غیر قابل ترک !!)

همچین ادمایی کاری ندارن طرفشون کم بذاره یا نذاره

خوب باشه یا بدمقصر باشه یا نباشه

اینا ذاتا مشکل دارن 

اوج غمه داستانا اونجاست که خودتو مقصر این عا ت کویف شوهرت میدونی!!!قبل تو دردش چی بوده!!بعد تو چرا عوض نشده!!چندتا پسر نشونت بدم چندین سال بدون درخواست حتی یه بوسه یا لمس پای عشقشون موندن 

که‌مبادا کوچکترین فشاری به عشقشون به شریک زندگیشون بیاد!!!

گلم طرفت مشکل داره و طلاق توی عقد خیلی خیلی بهتره تا بعد عروسی و وحای بایه بچه کوچیک

هیچکس با ازدواج ادم بهتری نمیشه

هیچکس باازدواج عوض نمیشه

ازدواج غول چراغ جادو‌نیست!!!

من خودم دلم گرفت از پیشنهاد طلاق 

ولی یوقتایی هم نگاه کنیم طلاق اصلا چیز بدی نیست 

ولو همچین زندگی ادامش سمی تر و پراز تشنج ومشکلات و خودخوری های بی حاصله 

!!حیف سلامت جسم و روحته 

همین اطرافیان که میخوای خودتو فدای ارامشو ابروشون کنی قول میدم همینا بعد ازدواج میشن سرزنشگرت که چرا زودتر طلاق نگرفتی!!!

به نام خداوند رنگین کمان💔 🙂🌷یه مامان گوگولی هستم🥰🦦درموردسزارین سوالی داشتی بپرس🤱راستی من باوجود میوم و تخمدان پلیکیست باردارشدم پس ناامید نباش🫂🧿
2731

عزیزم شما فقط وابستگی عاطفی داری دیگه بقیه ی بهانه هات کشکه با عرض معذرت . همه ی اینایی که طلاق گرفتن خانواده های با آبرویی بودن و اکثرا طلاق واسشون سنگین بوده عزت نفس نداشتن خودتو با این بهانه ها توجیه نکن لطفا 

خدایا عدالت داری ؟ .....پس چرا بنده های ظالمت ، اکثرا سالم ترن؟ چرا ماها با کوچکترین گناهی تو این دنیا مجازات میشیم ولی یه سری آدما هر گناهی دلشون می خواد، انجام میدن و هرچقدر دلشون می خواد، دل میشکنن ولی روز به روز شادتر و سلامت تر و موفق ترن ؟ ....ما گناهمون اینه که دلمون رحمه و آزارمون به مورچه نمی رسه که باید همش تاوان بدیم؟ 😐😶😑

دوست ندارم اینو بگم اما واقعیت تلخ اینه که من اصلا اینده خوبی نمیبینم اون بار ها خیانت کرده حرمتی دیگه نمونده پس حتما بعد ازدواج باز هم میکنه و هیچ ابایی نداره تا یه کوچولو دعواتون بشه دوباره میره زن بازی اگه میتونی جدا شو تا دیر نشده الان خیلی خیلی راحت تره بعدا جدا شی بد ضربه میخوری ضمن اینکه دیگه بکارتتم از دست میدی عزیزم

استارتر عزیز چرا خودتو گول میزنی مگه بچه ای؟؟؟

خطاهای شوهرت رو میندازی گردن خودت که چی بلد نبودی؟ کم کاری کردی؟

خب همه ماها تو دوران عقدو نامزدی هیییچی بلد نبودیم باید شوهرامون خیانت میکرد؟؟ 

عجب حرفی میزنی تو

خودت یکم فکرکن الان که نامزدین براهمدیگه عطش دارین خیانت کرده 

فکر میکنی فردا عروسی کنین حامله بشی منع نزدیکی بشی بهت خیانت نمیکنه؟؟ بچه بیاد یه هفته نتونی تامینش کنی میتونه صبرکنه؟؟ 

لطفا خودتو گول نزن 

بخدا ازحرفت که گفتی خیانت جنسی رو میشه گذاشت کنار تو یه لحظه س چشام چهارتا شد 😒😒

یـه رفتــارایـی ازم  سـر میـزنـه که اگه یه روزقبلـش  بهـم  بگن که قـراره همچین  کاری  کنی: میگم  نه بــابــادیـگه انقـدرم اســـکل  نیـستــم😕😕
2738

استارتر محترم کاش میشد بی پرده از داستان زندگیم بگم و صبر گذشت رو کاملا متوجه میشدی...

ببینید انتظار اینو نداشته باش که هرچقدرداری کوتاه میای و سکوت میکنید پس دارید زندگی تون میسازید!

نه اینطور نیست اصلا!

متاسفانه همسرتون وقیح شده ...و من هم دیدم هم شنیدم کمتر کسی میتونه این عادت رو ترک کنه ....شما فردا روز دوران بارداری و زایمان دارید ...نمیدونم چی بگم که صلاح تون در اون باشه 

فقط اینو میتونم بگم خودتون هم سن سال هم شرایط بدی ندارید !

فکر کنید و اینو بدونید زندگی بدون عشق یعنی تباه کردن عمر و زندگانی...

بدرود                                      

عزیزم دلم به حال بچه ی آینده ات میسوزه....نکن لطفا...خیانت هیچ توجیهی نداره عزیز دل...فردا با یه بچه طلاق می گیری...تو مقصر نیستی عزیزم...اگه اون واست وقت میگذاشت تو ذهنت با پسرخاله ات خیالپردازی نمی کردی عزیزم....چرا نتونست توروعاشق خودش کنه؟  مگه عشق زورکی میشه؟

استارتر عزیز 

امیدوارم پیام منو بخونی

شوهر شما قبل از عقد با شما هم رابطه جنسی داشته

پس رابطه جنسی اش به کمبود  محبت از طرف شما ربطی نداره

از خدا میخوام عاقلانه تصمیم بگیری

چون واقعا نمیشه به همچین مردی اعتماد کرد

فقط از خدا سلامتی و شادی پدر و مادرم و همسرم و خانواده ام رو میخوام همین. خدایا به خودت سپردمشون🤗
2706