2737
2734
عنوان

به دادم برسید😭😭😭😭😭😭😭

983 بازدید | 58 پست

بچههه هااا دیشب 

یه عالمه سرکه خیار خوردم شامم مرغو قرمه سبزی به علاوه ی ماست خوردم ظهرشم کوکو خوردم با ناگت مرغ بعد کیک خانه ای با شیرنی خوردم پفکم خوردم بعد توت فرنگی خوردم با هندونه 😭😭😭😭بعد از امروز حالم بده گلاب به روتون بالا آوردم از شبم هیچی نخوردم😭😭😭الان چی بخورم بهترشم تورو خدا بگیددد😭😭😭😭😭😭😭

لطفا برای من طلب بخشش کنید

عرق نعنا 

اگه بهترنشدی برودکتر

راست میگن خاله مادرخود آدمه 🥺خاله الان بدجوربه حرفات وصدات نیازدارم .کاش میشد یه باردیگه زنگ بزنی وکلی نصیحتم کنی 😔 خاله تواین ۱سالی که خودت نبودی،صدات نبود،خیلی اذیت شدیم .روزای بارداریم وبعداززایمانم خیلی جای خالیت توی چشمم بود . نبودی که هی زنگ بزنی وبگی چی بخورم چی نخورم .نبودی که بیای  .مادردوم من 🖤خاله ی عزیزم ۶مرداد تصادف کردوفوت شد 😭اگه این امضاروخوندیدواسه ی آرامش روحش وخوب شدن حال دخترخالم دعاکنید 🖤
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

2731

هیچی نخور تا اون معده بیچاره استراحت کنه

زیرکانه ترین راه برای تسلط بر هر جامعه ای تحقیر و محدود کردن زنان آن جامعه است!زیرا زنان اسیر هرگز قادر نخواهند بود انسان هایی آگاه و آزادی خواه پرورش دهند !قادر نخواهند بود با عشق و آرامش مردانشان را در جدال با زندگی همراهی کنند ...
2738
2706