2733
2739

لطفا اگه تجربه ای دارید باهام ب اشتراک بذارید. 

من  pco هستم برای نامنظم بودن قاعدگی و جوش های هورمونی کدوم یکی را پیشنهاد می کنید؟

من یه مدت قرص ویتاگنوس مصرف میکردم یکی صبح یکی شب

اما سیکل های قاعدگیم را زیر 21 روز کرد مجبور شدم قطعش کنم 🥺

Any body can dance 😉😉😉

من قطره ویتاگنوس رو مصرف کردم و به کل تنبلی تخمدان خوب شد و دیگه بر نگشت 

ولی یه چیزی که  قطره ویتاگنوس داره اینکه باعث شد سینه هام دو سایز بزرگتر بشه

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
من قطره ویتاگنوس رو مصرف کردم و به کل تنبلی تخمدان خوب شد و دیگه بر نگشت  ولی یه چیزی ...

آره روی سایز سینه تأثیر میذاره

برای مو و پوست منم خوب بود

اما سیکل های قاعدگیم 19 یا 20 روزه میشد مجبور شدم قطعش کنم 

Any body can dance 😉😉😉
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

ویتاگنوس رو ادامه بده

دارو فقط مشکلاتتو بیشتر می کنه

وزنتو کم کن، ورزش هوازی بکن، فست فود و تنقلاتی مث چیپس و پفک رو قطع کن

غذای مونده نخور

رحمت رو گرم نگهدار

هفته ای ۳ روز چای دارچین بنوش( البته اگه سردرد میگرنی نداری)

سیر تو غذاهات مصرف کن، و باز هم اگه باعث سردردت نمیشه

نوشابه نخور

وزنتو آهسته کم کن و دوباره تاکید می کنم ورزش هوازب، حتی در حد پیاده روی تند تو خونه روزی نیم ساعت

زمان بده به خودت ، خووب خووب میشی ایشالا، اگه متاهلی حتی باردار هم میشی

لطفا درخواست دوستی ندهید، حتی شما دوست عزیز🎈🍒
2728
آره روی سایز سینه تأثیر میذاره برای مو و پوست منم خوب بود اما سیکل های قاعدگیم 19 یا 20 روزه میشد ...

برا من که خوب بود چون دارو و قرص و آمپول دکتر که بهم داد چند دوره مصرف کردم و لی فایده نداشت ولی قطره رو من ۹ ماه مصرف کردم و به کل تنبلی رفت خدا رو شکر

به نام خداوند بخشاینده بخشایشگر مهربان💖 شکر و سپاس مخصوص خداوندیست که پروردگار جهانیان است💖 مهربان تر ین مهربانان است 💖مالک روز جزاست💖 تنها تو را می پرستیم و تنها از تو یاری می‌جوییم💖 ما را به راه راست هدایت فرما💖 راه کسانی که به آنها نعمت داده‌ای و نه کسانی که بر آنها خشم گرفته ای و نه گمراهان💖 
شما ریزش مو داشتین؟

من فقط جوش بود و اینکه پریود نمیشدم

2738
ویتاگنوس رو ادامه بده دارو فقط مشکلاتتو بیشتر می کنه وزنتو کم کن، ورزش هوازی بکن، فست فود و تنقلات ...

دارم وزن کم می‌کنم فقط چربی شکمی دارم

اما جوش‌ها هورمونی واقعا عذاب آوره برام

ویتاگنوس برای پوستم عالی بود اما سیکل هام شده بود 19 روزه و هر بار تا میومد تموم بشه 10 روز طول می‌کشید 

Any body can dance 😉😉😉
ریزش مو و مو های زائد هم برطرف میشه؟

ببین قطره ویتاگنوس گیاهی هستش وله گیاه زنان معروفه و خیلی از مشکلات هورمونی زنان رو درمان میکنه

ببین قطره ویتاگنوس گیاهی هستش وله گیاه زنان معروفه و خیلی از مشکلات هورمونی زنان رو درمان میکنه

وای خدا کنه برای من هم جواب بده.دارم کچل میشم🥺😭

و خدایی که به شدت کافیست...
ریزش مو و مو های زائد هم برطرف میشه؟

ریزش مو، یا موهای زائد میتونه بخاطر تنظیم نبودن پرولاکتین و pco باشه، البته ریزش مو حتی می تونه بخاطر کمخونی و مشکلات تیروئید و ... باشه که بحثش جداست

ولی اگه علتش مربوط به pco باشه، قطعا با بهبود این قضیه اونم برطرف میشه

و بهتره در طول درمان، قرص هیرفولیک یا زینک پلاس مصرف کنید که ریزش رو قطع و روند رویش رو بهبود بده

دارم وزن کم می‌کنم فقط چربی شکمی دارم اما جوش‌ها هورمونی واقعا عذاب آوره برام ویتاگنوس برای پوستم ...

اون جوشهای صورتت بخاطر همین کیسته گلم

خواهرم به حرفم گوش نداد بخاطر پرولاکتینش دارو مصرف کرد، هم معده ش آسیب دید و هم گوش میانیش!!!!!!!!!!

سنی هم نداره تازه ۲۴ سالشه، ولی وقتی بهم گفت قشنگ شاخهای گوزن رو سرم سبز شد، کلی دکتر رفت تا فهمید مشکلش از کجاست، الان داروشو قطع کرده، میخاد مجددا ویتاگنوس مصرف کنه، البته مشکل بزرگش اینه که خیلی فست فود میخوره و حرف گوش نمیده

2706