2752
2734
عنوان

حکایت قدیمیِ آموزنده

| مشاهده متن کامل بحث + 10242 بازدید | 754 پست
این اگاهی و شنیدن صداهایی تو ناخودآگاه رو همه آذرماهیا دارن؟ یا فقط مردای متولد یک آذر؟

اکثرا دارن اما با توجه به روز تولد،عده ای متوجهش میشن و عده ای نمیشن

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731
چطور میشه پر رنگش کرد ؟  چه زود رفتی از اینستا ،🤦🏻‍♀️

این ذاتی هست عزیزم دست خودت نیست،اما تو سعی کن با ذهن بازتری به دیدگاه مردم و نوع متفاوتشون با خودت نگاه کنی و برای تغییر خودت انعطاف بیشتری داشته باشی،بخاطر و ی پی ا ن آفلاین میشم عزیزم باز میام

این ذاتی هست عزیزم دست خودت نیست،اما تو سعی کن با ذهن بازتری به دیدگاه مردم و نوع متفاوتشون با خودت ...

خیلی ممنونم واقعا 💖💖💖اینستا منتظرم...

آره اینو یاد گرفتم هر آدمی  مسیر  و ارتباط خاص خودش با خدارو داره ...

براهمین دیگه هیچکسو از دیدگاه خودم قضاوت نمیکنم .... 

موضوع اینه که نمیخوام متعصب باشم دوس دارم مدام به سمت بهتر شدن تغییر کنم ...

سلام عزیزم،  من متولد ۱۳ مرداد ۷۹ ام 

اکسم ۲۱ فروردین ۸۲ بود 

ازش یه ساله حدودا جدا شدم اما هنوز مثه سابق نشدم ، میشه راجب ماهم بگی ، با هم جفت می‌شدیم یا ن ؟؟ میاد یا ن ؟؟ حس کردم دلش واسع کس دیگه لرزیده که ازش جدا شدم ، خودش میگفت نکرده اگه چیزی حس کردی لطفا بگو بهم ، اینستا ندارم 

توکل بخدا ، ممنونم

سلام عزیزم،  من متولد ۱۳ مرداد ۷۹ ام  اکسم ۲۱ فروردین ۸۲ بود  ازش یه ساله حدودا جدا ...

سلام عزیز دلم،از لحاظ حسی تو اونو بیشتر دوست داشتی و اون هم تورو خیلی کمتر !

این یعنی جفت مناسبی برای هم نبودید و نمیشدید،چون کشش تو مردها باید بیشتر باشه و اینطوری اساس ارتباط به هم میریزه،شما یک جورایی شباهت داشتید ولی بسیار متفاوت بودید،تفاوت هایی که دیده نمیشد اما باعث دردسر میشد و حتی باعث فاصله و سردی، اون پسر قابل و عاقل بود و اصولا قابل اعتماد و حتی اتکا هست اما برای کسی که دوستش داشته باشه،وگرنه عبوس و یاغی و سرد میشه!

تو هم  دخدر نسبتا عاقلی هستی اما کم صبر و کمی سطحی،اصلا باهوش نیستی و گاهی بدون سیاست و با هیجان عمل میکنی و تصمیم میگیری،مهربونی و دلسوز...

سعی کن منافع واقعی خودتو در نظر بگیری،دور از حس و هیجان،سعی کن صبور باشی.

برات بهتره فراموشش کنی،هیچ چیز ارزشمندی برای تو، توی اون رابطه نبود.

سلام عزیز دلم،از لحاظ حسی تو اونو بیشتر دوست داشتی و اون هم تورو خیلی کمتر ! این یعنی جفت مناسبی بر ...

مممنون عزیزم،  راجب اون دل لرزیدن و اینا چی؟؟ 

و میتونی متوجه شی کی فرد مناسب خودمو پیدا میکنم ؟؟

چیکار باید کنم دلم گرفته خیلی تنهام

مممنون عزیزم،  راجب اون دل لرزیدن و اینا چی؟؟  و میتونی متوجه شی کی فرد مناسب خودمو پیدا ...

بله حتما اون هم جفت و یار مناسب خودشو که میتونه عاشقش بشه پیدا میکنه و چرا که نه؟! حتما پیش میاد دلش برای کس دیگه ای بلرزه، اون البته کمی خیر خواه هم هست و سعی میکنه دل نشکنه اما به حال تو فرقی نداره،تو کار درست رو انجام بده، تنها باشی بهتره از اینکه با فرد نا مناسب بگردی!

صبور باشی جفتت رو هم پیدا میکنی،سرت روگرم نگه دار و فعال باش،ممکنه افراد مختلفی وارد زندگیت بشن ، اونها با وجود و ورودشون بهت درس های لازم رو میدن،هیچ اصراری برای موندنشون نکن !

اونیکه تورو بخواد رهات نمیکنه و رهاش نمیکنی.

ممنون عزیزم که وقت و انرژی گذاشتی ، کاش میشد حداقل مشخص میشد چند ماه یا سال دیگه آدم منم پیدا میشه 

خاستگار و درخواست دوستی زیاد دارم اما هیچکس ب دلم نمیشینه یا جور نمیشه 

2706