2737
2739
عنوان

حکایت قدیمیِ آموزنده

9824 بازدید | 718 پست

زنی بود که تمام روز را وقت گذاشت برای تمیز کردن و رسیدن به خانه و زندگی از هیچ ستمی در حق جسم و جان خودش فرو گذار نکرد تا مگر اینگونه دل مرد را شاد کند،دیری نپایید که شوهرش آمد و اول او وسپس خانه را وارسی کرد،اینطرف را نگاه آنطرف را نگاه و سپس روی به زن کرد و تف بر صورت اون انداخت!

زن با تعجب و ناراحتی پرسید چه شد؟بر من آب دهان می اندازی؟ من که صبح را با کار خانه تو شب کرده ام؟؟؟!

مرد با حقی که آنرا بسیار به جانب خود میدید گفت:خوب نگاه کردم راستش جایی را کثیف تر و نا مرتب تر ازصورت و ظاهر تو نیافتم....

زنه هم با خودش گفت راست میگیا الان زنگ میزنم واسه فردا از آرایشگاه وقت بگیرم 😄

آخرش شوخی بود اما واقعا جدیه،جدی بگیرید.

اینستا پیامتونو جواب میدم ❤️ neda_banoot

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سلام عزیزم تو ی تاپیکی راجب متولدین ماه صحبت کردی میشه برا منم بگی؟ من فروردینم شوهرم تیر

تو زنه جدی  قوی فعال و خوش شانسی هستی عوضش شوهرت حسابی ضعیفه...

اونجوری که میخوای ازش مردونگی ببینی نمیبینی،باعث میشه تو حتی بی دلیل گریه کنی اون خیلی راحت تحت تاثیر قرار میگیره و همیشه باید حواست بهش باشه که سوتی نده یا سرش کلاه نزارن 😑

2728
تو زنه جدی  قوی فعال و خوش شانسی هستی عوضش شوهرت حسابی ضعیفه... اونجوری که میخوای ازش مردونگی ...

آره درست گفتی اون سختی زیاد کشیده .. ولی اینکه خوش شانس باشمو نمیدونم.خخخ عزیزم الان دو تا مساله ذهنمو در گیر کرده چیمیدونی از کجا میدونی میتونم ازت بپرسم؟ 

یا رب نظر توبر نگردد
آره درست گفتی اون سختی زیاد کشیده .. ولی اینکه خوش شانس باشمو نمیدونم.خخخ عزیزم الان دو تا مساله ذهن ...

هر چیزی که خداوند تو ذهنم بزاره میگم عزیزم 

2738
میشه در مورد من و همسرم بگی  من فروردین و همسرم بهمن ماهی

شما خوب بلدید با مشکلاتتون کنار بیاید هر دو اما تو  سخت میگیری گاهی و شکایت میکنی اینکار باعث میشه خودت آسیب ببینی اون تهش بیخیاله و بیشتر به مادیات اهمیت میده و کمتر احساساتیه شبیهه سنگ میمونه سخته باهاش زندگی کردن ولی دره بسته واسه تو معنی نداره 

بیشتر به خدا نزدیک شو در نهایت اون آرومت میکنه 

کمتر حسرت زندگی بقیه رو بخور.

شما خوب بلدید با مشکلاتتون کنار بیاید هر دو اما تو  سخت میگیری گاهی و شکایت میکنی اینکار باعث م ...

ممنون درسته من خود ساختم

بهش اعتماد ندارم اینو میتونی برام بگی ؟

ممنون درسته من خود ساختم بهش اعتماد ندارم اینو میتونی برام بگی ؟

حق داری چون قابل اعتماد نیست اصلا ولی یه خوبی داره که میترسه از آبرو ریزی و اینکه تورو از دست بده دیگه شانس اینطوری گیرش نیاد...

حق داری چون قابل اعتماد نیست اصلا ولی یه خوبی داره که میترسه از آبرو ریزی و اینکه تورو از دست بده دی ...

تو اینارو حسی میگی یا چه جوری؟

میتونی بگی خیانتی کرده یا نه!؟

تو اینارو حسی میگی یا چه جوری؟ میتونی بگی خیانتی کرده یا نه!؟

چشم چرونی اسمش خیانت نیست اون ذاتا از زناب زیبا خوشش میاد و توجهش جلب میشه اما دلیل نمیشه بره بگیره ... 😐

چشم چرونی اسمش خیانت نیست اون ذاتا از زناب زیبا خوشش میاد و توجهش جلب میشه اما دلیل نمیشه بره بگیره ...

ممنون 

امیدوارم این حس یا هر چیزی که بهت القا میشه اذیتت نکنه 

گفته هاتو قبول دارم 

برام اینکه چیکار میکنه مهم نیست ولی دلم نمیخواد دیر باخبر بشم ! 

خیانت فقط به گرفتن نیست میخواستم بدونم رابطه ی بوده حتی شیطونی!

2706