2733
2739
عنوان

با این رفتار شوهرم،چطور برخورد کنم

222 بازدید | 23 پست

دختراااا

من خداروشکر با شوهرم مشکلی ندارم.فقط یه اخلاق بدی داره،که واقعا کفری میشم.

اونم اینه که،خیلی درگیر ۱تومن و ۲تومن هست.

اینم بگم که ما مشکل مالی نداریم و درامدشم خوبه.

مثلا یه شب با مامانم سه تایی رفتیم خرید،برگشتنه هوا سرد بود و اسنپ هم نبود،حاضر نشد تاکسی بگیره،چون تاکسی قیمتش دوبرابر اسنپ بود.نیم ساعت تو سرما منو مامانمو نگه داشته بود.خیلی خجاااالت کشیدم پیش مامانم.

یا یه خرید که از کوروش میخوایم انجام بدیم،دنبال ارزونترین کالا با بالاترین وزن هست.یا اونی که تخفیف زیاد خورده

یا یه وسیله ای که میخواد بخره،چندین روز تو اینترنت میگرده و ۱۰تا مغازه حضوری میره،تا از اونی که ارزونتر میده خرید کنه.من بهش میگم وقت ادم خیلی ارزش داره تا اینکه چند روز به خاطر چند تومن ذهن و وقتت رو درگیر کنی.بارها باهاش صحبت کردم که دوست دارم شوهرم لارج باشه و منو تو دغدغه مالی نندازه و همیشه حس امنیت بهم بده.

یا اگه دم مغازه یه چیزی بپسنده،سریع تو‌ نت سرچ میکنه.و اگه مغازه دار ۵تومن گرون بده،حاضر نیست بخره.میره ۱۰تا مغازه دیگه میگرده تا قیمت ارزونتر از نت رو پیدا کنه.

من تو خانواده مرفه ای بودم،خیلی راحت خرج میکردم،اصلا برام این رفتارش قابل درک نیس.اخه ادم با ۵تومن نه پولدار میشه و نه فقیر

نظر شما چیه؟

چطور این مسئله رو با شوهرم حل کنم؟

مشاور فقط

امیدوارم همه به خواسته های قلبشون برسن :)💜منم به کسی که دوسش دارم برسم :) و به بقیه ی آرزو هام 😂💃🏻میشه برام یه صلوات بفرستی ، خیلی گرفتارم ؛) اگر میخوای ریپلای بزنی برای مخالفت از حرفم ، این کار رو نکن حوصله ی بحث کردن ندارم :/ 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2740

من دقیقا شبیه شما هستم ولی اباین مسیله راحت کنار اومدم.......پذیرفتم........خودم چون شاغل هستم راحت هر خریدی میکنم ولی درمورد مایحتاج خونه و بقیه چیزها سعی میکنم خودمو ناراحت نکنم بالاخره اگر کمتر خرج کنه پولش میاد تو زندگیمون...........حالا گشتن برای انتخاب یه جنس مناسب تر و ارزونتر در کل چیز بدی نیست.....

مامان ترنم سابق......عضویت 1378
خسیس به کسی میگن که حاضر نباشه خرج کنه اون خرج رو میکنه،اما دنبال ارزونترینش هست

خوب من به این مدل ادم هم که زن و مادرزنش روبخاطر ده بیست تومن تو سرما نگه میداره درعین حالی که پول به حدکافی داره   میگم خسیس یا حداقل زیادی حسابگر 

بزرگترین دشمن هرکس خودشه

حالا ما اینقد بیخیال و الکی خوشیم ک اول کارت میکشیم وقتی از مغازه میریم بیرون میفهمیم چ بلایی سرمون اومده😄

هیچ چیز از هیچکس بعید نیست پس از همدیگه بت نسازید...😇اگه تینا صدام کنی خوشحال تر میشم💚😁