2737
2739
عنوان

خانمابیایین راهنماییم کنین

47 بازدید | 6 پست

من سه روز پیش باهمسرم برای اولین بار دعوای بدی کردیم جوری ک تاحالا بهم تو نگفته بود ولی بهم سیلی زد میگه طلاقت میدم نمیدونم چرااونجوری کرد منم خیلی دلم شکسته ازش حالا میخلم یدونه اس بعرستم بهش جوری ک ازش ناراحتم نمیخام باهاش زندگی کنم ولی بخاطر پسرم میخام تحما کنم خیلی ازچشپ افتاده حالا نمیخام چی بفرستم بهش راهنماییم کنین

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

سر چی بود 

هیچی بیخود سرخونه اجاره کردن

خداجونم مرسی ک منو آرزو ب دل نکردی ممنونم ازت که فرشته کوچولوتو فرستادی خیلیییی خوشحالم خودت مواظبش باش انشالله دامن همه مادران منتظر سبز بشه ب حق امام حسین و فاطمه زهرا خداااااااااایااااااااشکررررررررررت
2728
بذار خودش بهت زنگ بزنه.شما پیام ندی بهتره.

اخه نمیزنه میدونم خیللللی لجبازه بیش ازحد

آخه شمارو زده.بذار بیاد

نمیاد تقصیرارو انداخته گردن من